Matty Cash złożył zaskakującą deklarację tuż przed meczem. Obejrzą to miliony osób

Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 8-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Matty Cash jest już po debiutanckim występie w reprezentacji Polski. Anglik polskiego pochodzenia w przyspieszonym trybie otrzymał polskie obywatelstwo. W wyjazdowym spotkaniu z Andorą (wygrana 4-1) wszedł na boisko na około pół godziny i zaprezentował się z dobrej strony. Teraz przed nim pierwszy występ na Stadionie Narodowym.

  • Podczas konferencji prasowej Matty Cash zadeklarował, że zaśpiewa hymn przed meczem z Węgrami
  • Anglik polskiego pochodzenia nigdy nie mówił w ojczystym języku swojej mamy
  • Na dzień przed meczem zawodnik wypowiedział piękne słowa
  • Więcej o sporcie czytaj w dziale Sport mPress

Cash to „nowy nabytek” reprezentacji Polski. Zawodnik angielskiej Aston Villi deklaruje, że czuje się Polakiem i z wielką dumą zakłada koszulkę z orzełkiem. Polką jest jego mama. Również dziadkowie przez lata przekonywali go, że powinien reprezentować Polskę. 

Putin zwrócił się do Polski. Grozi palcem ws. sytuacji na granicy

Matty Cash deklaruje: zaśpiewam hymn przed meczem z Węgrami 

Mecz z Węgrami na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie ciekawym widowiskiem. Po pierwsze dlatego, że Polacy zagrają już bez żadnej presji. Mają pewne miejsce w barażach o udział w Mundialu. Po drugie gramy przeciwko braterskiemu narodowi, zatem trudno przypuszczać, by rywal grający już „o nic” wyszedł na ten mecz ze szczególnie agresywnym nastawieniem. Po trzecie Paulo Sousa zapowiada, że szanse w tym meczu dostać mogą zawodnicy, którzy dotąd grali mniej. 

Wiele wskazuje na to, że szanse od pierwszej minuty dostanie Matty Cash. Urodziny w Anglii obrońca – choć nigdy nie mówił w języku polskim – deklaruje, że przed meczem zaśpiewa hymn narodowy. Było mu ciężko, ale w ciągu zaledwie kilku dni wykuł na blachę Mazurka Dąbrowskiego

– Dobrze znam już polski hymn. Jutro go zaśpiewam. To będzie wspaniałe uczucie – powiedział Cash. Deklarację tę 24-letni piłkarz złożył podczas wspólnej konferencji prasowej z selekcjonerem Paulo Sousą. Mecz Polska – Węgry rozpocznie się w poniedziałek 15 listopada 2021 r. o godzinie 20:45. 

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...