Matty Cash: „Mój agent rozmawiał już z Paulo Sousą?”

Matty Cash udzielił wywiadu dziennikowi „The Sun” na temat swojej ewentualnej gry w reprezentacji Polski. Angielski obrońca przyznał, że jego agent odbył już na ten temat rozmowę z selekcjonerem.

Od kilku tygodni eksperci i kibice debatują na temat Matty’ego Casha. Angielski obrońca ma matkę z Polski, dlatego ma prawo ubiegać się o obywatelstwo RP. Jeśli tak się stanie, to Paulo Sousa może rozważyć jego grę w reprezentacji Polski.

– Najpierw muszę uzyskać paszport i całą dokumentację, dotyczącą obywatelstwa. Później wszystko będzie zależało od selekcjonera Paulo Sousy, czy będzie chciał mnie powołać – powiedział Cash w rozmowie z „The Sun”.

Jerzy Engel: "O czym my właściwie rozmawiamy"

– Mój agent rozmawiał już z Paulo Sousą. Na razie nie mogę zbyt wiele powiedzieć na ten temat. Cały czas sprawa jest w toku. Teraz pozostaje mi tylko czekać – przyznał obrońca Aston Villi.

– Teraz to tylko kwestia oczekiwania. Oczywiście granie na poziomie międzynarodowym jest czymś, o czym marzy każdy chłopak. To jest to, czego się chce – dodał Matty Cash, który kilka dni temu zdobył swoją premierową bramkę w Premier League.