Media potwierdzają nasze doniesienia ws. stanu zdrowia prezesa Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński gorzej się poczuł? Doniesienia portalu mPress.pl sprzed kilku dni potwierdzają kolejne media. Czy prezes partii rządzącej zaniemoże na dłuższy czas? Wiemy już nieco więcej na temat stanu jego zdrowia.

Prezes PiS z rzadka pojawia się w ostatnich tygodniach w mediach. Właściwie w ogóle nie widzimy wodza frakcji rządzącej podczas wystąpień publicznych. Kilka dni temu udało nam się dowiedzieć, że Jarosław Kaczyński nie czuje się najlepiej. Teraz te informacje potwierdzają kolejne media. 

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

Jarosław Kaczyński – stan zdrowia na 25 lipca 2021 r. 

Najpierw mPress.pl, a następnie strony „Super Expressu” i serwisu Goniec.pl potwierdziły, że w ostatnich dniach prezes Kaczyński czuje się znacznie gorzej. Co więcej, ma mieć problemy z poruszaniem się. 

Jak ustalili dziennikarze, prezes Prawa i Sprawiedliwości odczuwa coraz większe problemy w poruszaniu się i powinien jak najszybciej przejść zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Podobno wicepremier jednak obawia się, że rehabilitacja wyłączyłaby go na długo z życia politycznego, a teraz, gdy wrócił Donald Tusk i prawdopodobieństwo przeprowadzenia wcześniejszych wyborów na wiosnę rośnie, nie może sobie na to pozwolić – zauważa „Goniec”.

„Prezes czuje się źle”

Jarosław Kaczyński staje zatem przed swoistym dylematem: zadbać o swoje zdrowie czy zaryzykować, że jego dłuższa absencja pozwoli odzyskać władzę Tuskowi i jego ludziom. Ale problemy ortopedyczne szefa PiS to nie jedyne złe wieści dla sympatyków Jarosława Kaczyńskiego.

Jak bowiem ostatnio informowaliśmy, jego stan zdrowia pogorszył się również na innych polach. Jednakże nasz rozmówca – istotny w strukturach PiS samorządowiec – nie chciał zdradzić żadnych szczegółów. Miejmy nadzieję, że to nic na tyle poważnego, by zagrażało życiu przywódcy polskich konserwatystów. 

Milczenie polityków PiS w tej sprawie zdaje się być wymowne. Zawsze dementowali przecież pogłoski o rzekomym złym stanie zdrowia czy nawet samopoczuciu swojego szefa. Obecnie panuje swego rodzaju zmowa milczenia, która nie daje powodów do optymizmu. Czy tym razem coś jest na rzeczy? Dowiemy się tego prędzej czy później.

Najnowsze artykuły