Meksykańscy dziennikarze bezlitośni. Oto, co piszą przed meczem z Polakami na mundialu

POPULARNE DZIŚ

Mówiąc wprost: niespecjalnie się nas boją. Natomiast na to, do kogo porównała nas po meczu z Holandią meksykańska prasa, możemy zareagować tylko donośnym: auć! Nasi pierwsi grupowi rywale na mundialu w Katarze już od dawna śledzą poczynania reprezentacji Polski.

  • Mniej, niż 2 miesiące pozostało do pierwszego meczu Polaków na MŚ 2022
  • Tuż po losowaniu uchodziliśmy za głównego rywala Meksyku w walce o 2. miejsce w grupie C
  • Dziś jednak Meksykanie są niemal pewni, że ograją reprezentację Polski
  • Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej mPress

Tuż po losowaniu meksykańscy kibice nie byli entuzjastami. Na południowoamerykańskim podwórku ich drużynie idzie średnio. W kraju panują opinie, że Meksyk gra najsłabiej od wielu, wielu lat.

Z czasem jednak – zwłaszcza, gdy obejrzeli nasze mecze w Lidze Narodów – wiara im wróciła. Stwierdzili nawet – co można usłyszeć w materiale wideo poniżej – że reprezentacja Polski to najsłabszy z inauguracyjnych przeciwników Meksyku od 2006 roku, gdy Latynosi mierzyli się z Iranem.

Meksykanie o reprezentacji Polski: oni są fatalni

– Nawet grając tak, jak gramy, powinniśmy z Polską wygrać – pisze jeden z najbardziej znanych meksykańskich dziennikarzy sportowych.

Inni z kolei uważają, że Polska gra tak beznadziejną piłkę i operuje nią bez jakiegokolwiek pomysłu, że zapunktować może jedynie z Arabią Saudyjską. A i to nie jest pewne. Zaznaczają jedynie, że kluczem do pewnego sukcesu będzie „wyłączenie” Roberta Lewandowskiego, który stanowi o sile naszej ofensywy. Więcej o tym, co meksykańscy dziennikarze sądzą o polskiej drużynie w materiale wideo poniżej:

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x