Co jest na nagraniach z Michałem Adamczykiem? Pajączkowska może wywołać aferę dekady

Karolina Pajączkowska, która w cieniu skandalu żegna się z TVP, kilka dni temu wyjawiła wstrząsające informacje na temat Michała Adamczyka. W kierunku wieloletniego prezentera chociażby „Wiadomości” TVP wysunęła naprawdę poważne oskarżenia. Kobieta zdradziła również, że dysponuje mocnymi materiałami obciążającymi dziennikarza. Co jest na nagraniach z Michałem Adamczykiem oraz jaka jest treść maili, o których mówiła Pajączkowska? 

Tak głośnej afery, z tak znaną personą medialną w roli głównej, nie mieliśmy w Polsce od dawna. Można ją co prawda kojarzyć z aferą mobbingową w redakcji „Newsweeka”, której antybohaterem był Tomasz Lis. Jemu jednak grunt nie palił się pod stopami z tak wielką temperaturą.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Albowiem w przypadku Michała Adamczyka, w grę wchodzą zapisy rozmów, nagrania wideo, a także korespondencje mailowe. I to takie, w których raczej mało kto chciałby uczestniczyć. Co jest na nagraniach z udziałem Michała Adamczyka? 

Michał Adamczyk w tarapatach, Pajączkowska gra nagraniami. Co zawierają?

Sprawa jest dla społeczeństwa bulwersująca na wielu polach. Przede wszystkim spora jego część chciałaby poznać odpowiedź na pytanie, które w social mediach i samemu szefowi TVP zadała Karolina Pajączkowska. Mianowicie: dlaczego prezes Mateusz Matyszkowicz nie reagował na jej alarmujące maile (wysyłane już w maju!) z informacjami o mobbingu, jakiego dopuszczać się miał Adamczyk. 

Od szefa Telewizji Publicznej usłyszała – jak twierdzi – że w jego opinii są to „prywatne sprawy pracowników”. Być może prezes Matyszkowicz zinterpretował to w ten sposób ze względu na charakter materiałów, jakimi dysponuje Karolina Pajączkowska? Nieoficjalnie udało nam się bowiem dowiedzieć, że część z nich ma jednoznaczny podtekst seksualny

Sama Pajączkowska zapewniła, że materiałów nie upubliczni. Taką decyzję tłumaczy tym, że „temat TVP jest już dla niej zamknięty”. Trudno jednak przewidzieć, jak 32-letnia prezenterka postąpi, gdy Michał Adamczyk będzie starał się podważać jej wiarygodność. 

Inne ciekawe artykuły:

Najnowsze artykuły