Michał szpak szczerze o swojej orientacji seksualnej. Odpowiedział, czy jest gejem

Michał Szpak raz na zawsze rozwiał wątpliwości odnośnie swojej orientacji seksualnej. Odpowiedział między innymi na pytanie o to, czy jest gejem. Wyznał ponadto więcej sekretów na temat swoich preferencji. Dla wielu fanów było to zaskoczeniem, gdyż wcześniej – przez wiele lat – niechętnie opowiadał o tak prywatnych sferach swojego życia. Dziś, w 2021 roku, nie mamy już wątpliwości co do tego, jaka jest prawda.

  • Orientacja Michała Szpaka – artysta wprost powiedział, jaka jest prawda
  • Spekulacje na temat tego, czy wokalista jest gejem, trwały przez wiele lat
  • Rozpoczęły się już dekadę temu, gdy Szpak szedł jak burza w programie X Factor

Szpak to największy wygrany programu X Factor z 2011 roku. To właśnie wówczas usłyszała o nim szeroka publiczność, choć początkowo jego image wzbudzał raczej politowanie – zarówno wśród ówczesnego jury programu, jak i wśród widzów. Szybko jednak okazało się, że Michał Szpak naprawdę umie śpiewać. Na przestrzeni lat jego kariera rozwinęła się imponująco. Nic więc dziwnego, że fani łakną ciekawostek z prywatnego życia artysty.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Michał Szpak – czy jest gejem? Artysta szczerze o swojej orientacji

Pełny make-up, pomalowane paznokcie, długie włosy, specyficzny styl bycia. Wszystko to pozwoliło wielu obserwatorom przypiąć Michałowi Szpakowi – zanim jego kariera na dobre się zaczęła – łatkę osoby nieheteronormatywnej. Jak jednak przyznaje sam Michał Szpak, nie jest gejem.

Nie mamy powodu, by mu nie wierzyć. Tym bardziej, że artysta wyjaśnił, jakie konkretnie kobiety mu się podobają. Przyznał, że ma słabość do pań czarnoskórych. Chciałby w przyszłości ułożyć sobie życie z taką właśnie kobietą.

Trudno nie wierzyć w – co by nie mówić – intymne wyznanie Michała Szpaka. Gdyby bowiem faktycznie był gejem, prawdopodobnie wyznałby to – jak w ostatnim czasie chociażby Andrzej Piaseczny. Nie byłoby odpowiednie stwierdzenie, że panuje dziś „moda na coming outy”. Można jednak z całym przekonaniem powiedzieć, że „wychodzenie z cienia” przez kolejne osoby publiczne wzbudza coraz mniejszy szok w społeczeństwie.

CZYTAJ TAKŻE: Mocna odpowiedź Roksany Węgiel na atak Michała Szpaka. Te słowa zapadną mu w pamięć

Najnowsze artykuły