Stało się. Michał Szpak podjął ostateczną decyzję

Patrycja Abramczyk
Patrycja Abramczykhttps://etydzien.pl
Sport, show-biznes, tematy społeczne. Mogę pisać nawet o mongolskim balecie. Mistrzyni researchu. Niedoszła absolwentka AWF-u.

Szalony okres za Michałem Szpakiem. W mediach w ostatnich miesiącach pojawiała się masa spekulacji na temat przyszłości i stanu zdrowia wokalisty. Jego najnowszy wpis wskazuje jednak na to, że podjął już decyzję, co dalej. Wiemy, co robi teraz były trener The Voice of Poland

Jego wpisy i enigmatyczne wypowiedzi mogły budzić niepokój. Pojawiły się nawet pogłoski o rozważanej przez niego rzekomo dramatycznej decyzji o wyjeździe z Polski. Michał Szpak miał mieć już dość ciągłego zaglądania mu „pod kołdrę” i nietolerancji, z jaką niestety wciąż się spotyka. Dziś jednak artysta rozwiewa wszelkie spekulacje.

Zarówno fani, jak i dziennikarze zwracali w ostatnich miesiącach uwagę na fakt, iż Michał Szpak zajmuje się wszystkim, oprócz śpiewania. Przede wszystkim nie pracował – przynajmniej jawnie – nad nowymi utworami. Po tym, jak przestał być trenerem w The Voice of Poland, właściwie „go nie było”.

Koniec spekulacji. Michał Szpak pokazał, co teraz robi

Ograniczał się do aktywności w mediach społecznościowych. Która to – co zresztą kilkukrotnie opisywaliśmy – budziła wśród odbiorców niepokój, ewentualnie kontrowersje.

Michał Szpak przed chwilą zamieścił niepokojący wpis. "Chcę coś ogłosić"

Teraz jednak sympatycy Szpaka mogą odetchnąć z ulgą. Na swoim Instagramie zamieścił on bowiem wpis, z którego jasno wynika, że pracuje nad nowym singlem. WRACA DO GRY! Nie wiemy co prawda, kiedy ukaże się utwór. Z wpisu artysty wynika natomiast, że jest już na ostatniej prostej. – Finalny mix i okładka – opisał zdjęcie, na którym widać go pracującego przy biurku. Fani nie kryją ekscytacji:

Nie mogę się doczekać – pisze jedna z nich.

Ten finalny mix i okładka to znaczy, że będzie nowy singel i płyta z piosenkami. Czekam i trzymam kciuki żeby się udało, kocham Cię – dodaje kolejna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pierwszy przypadek zakażenia ospą małpią w Polsce. Minister zdrowia wydał komunikat

0
Skomentuj ten artykułx