Michał Szpak w rozpaczy. Nagła tragedia wstrząsnęła artystą

Cały świat obiegła niezwykle przykra informacja. Legenda muzyki, Tina Turner nie żyje. Wokalistka zmarła w wieku 83 lat. Michał Szpak żegna artystkę, która miała duży wpływ na jego życie.

O śmierci piosenkarki wszyscy dowiedzieli się 24 maja. Jej rzecznik prasowy potwierdził tę informację. W mediach społecznościowych artystki pojawiły się wpisy żegnające Tinę Turner. Gwiazda zmarła w swoim domu w Szwajcarii.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Michał Szpak wstrząśnięty ostatnim wydarzeniem

Michał Szpak przyznał, że wokalistka odcisnęła na nim duże artystyczne piętno. Zawsze marzył o duecie z Tiną Turner. Legendarna wokalistka miała wielki wpływ na jego karierę i kojarzy mu się z dzieciństwem.

– Zawsze, jak dziennikarze pytali mnie w wywiadach o to, z kim chciałbym mieć duet, to wymieniałem Tinę Turner jako pierwszą w kolejności, bo była dla mnie całym dzieciństwem. Moja mama kochała słuchać Tiny Turner i singiel „The Best” leciał chyba 24 godziny na dobę w pewnym momencie mojego życia i tych wspomnień z nią mam niezwykle dużo – wyznał Szpak na antenie RMF FM.

Polski piosenkarz podkreślił, że Tina Turner była dla niego niezwykle ważna. W jego mediach społecznościowych pojawił się wpis żegnający artystkę.

– Żegnaj Królowo – napisał.

Tina Turner była inspiracją dla wielu artystów. Jej dzieła są ponadczasowe i zna je każdy. Śmierć legendy jest wielką stratą dla świata muzyki i jej fanów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły