Strona głównaRozrywkaShowbiznesMichał Szpak w rozpaczy. Nagła tragedia wstrząsnęła artystą

Michał Szpak w rozpaczy. Nagła tragedia wstrząsnęła artystą

Cały świat obiegła niezwykle przykra informacja. Legenda muzyki, Tina Turner nie żyje. Wokalistka zmarła w wieku 83 lat. Michał Szpak żegna artystkę, która miała duży wpływ na jego życie.

O śmierci piosenkarki wszyscy dowiedzieli się 24 maja. Jej rzecznik prasowy potwierdził tę informację. W mediach społecznościowych artystki pojawiły się wpisy żegnające Tinę Turner. Gwiazda zmarła w swoim domu w Szwajcarii.

Michał Szpak wstrząśnięty ostatnim wydarzeniem

Michał Szpak przyznał, że wokalistka odcisnęła na nim duże artystyczne piętno. Zawsze marzył o duecie z Tiną Turner. Legendarna wokalistka miała wielki wpływ na jego karierę i kojarzy mu się z dzieciństwem.

– Zawsze, jak dziennikarze pytali mnie w wywiadach o to, z kim chciałbym mieć duet, to wymieniałem Tinę Turner jako pierwszą w kolejności, bo była dla mnie całym dzieciństwem. Moja mama kochała słuchać Tiny Turner i singiel „The Best” leciał chyba 24 godziny na dobę w pewnym momencie mojego życia i tych wspomnień z nią mam niezwykle dużo – wyznał Szpak na antenie RMF FM.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Polski piosenkarz podkreślił, że Tina Turner była dla niego niezwykle ważna. W jego mediach społecznościowych pojawił się wpis żegnający artystkę.

– Żegnaj Królowo – napisał.

Tina Turner była inspiracją dla wielu artystów. Jej dzieła są ponadczasowe i zna je każdy. Śmierć legendy jest wielką stratą dla świata muzyki i jej fanów.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy