Michał Szpak ściął włosy? W krótkiej fryzurze wygląda niesamowicie!

Michał Szpak ma swój charakterystyczny styl. Jego elementem są długie kręcone włosy. Trudno wyobrazić sobie piosenkarza w innej fryzurze. Jak Michał Szpak wyglądałby w krótkich włosach?

Wygląd Michała Szpaka jest na tyle charakterystyczny, że ciężko jest sobie wyobrazić go w innym wydaniu. Wokalista od lat eksperymentuje ze swoim stylem, jego kontrowersyjne stroje nie dziwią już nikogo. Fryzura gwiazdora od lat pozostaje niezmienna, długie fale są jego znakiem rozpoznawczym.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Michał Szpak zdobył wielką popularność w chwili, gdy pojawił się w programie „X Factor”. Jego barwna osobowość i niecodzienny wygląd momentalnie sprawiły, że stał się znany w całym naszym kraju. Kariera wokalisty od tego czasu rozwija się w zawrotnym tempie.

Michał Szpak w krótkich włosach?

Wizerunek sceniczny gwiazdora od lat się zmienia. Wokalista cały czas przesuwa granicę i zaskakuje fanów nowymi stylizacjami. Trzeba przyznać, że ciężko oderwać od niego wzrok. Widzieliśmy Michała Szpaka w najbardziej niecodziennych strojach, lecz jego fryzura od lat pozostaje niezmienna.

Jak wyglądałby Michał Szpak w krótkich włosach? Sprawdzić to postanowił fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański. W jego mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć zdjęcie Michała Szpaka w innej fryzurze!

Michał Szpak obciął włosy? metamorfoza, marzec 2023

Fryzjer zapytał internautów co myślą o piosenkarzu w takim wydaniu. Zdecydowana większość była za skróceniem włosów przez gwiazdora. Co o tym myślicie?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły