Michał Szpak wstawił na Instagram „zdjęcie z kibelka”. Internauci są zniesmaczeni

Michał Szpak opublikował dziś na Instagramie zdjęcie z toalety. Wielu internautów jest zniesmaczonych nie tyle samym zdjęciem, co całą jego otoczką. 

Szpak nie jest zbyt lubiany przez turbokonserwatywną część społeczeństwa. I – co by nie mówić – niewiele robi, by nie dawać swoim antyfanom powodów do krytyki. Najczęściej bowiem pokazuje się na Instagramie z nagim torsem, a swoje zdjęcia okrasza niecodziennymi opisami.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Michał Szpak na swoim pierwszym zdjęciu z toalety

Inni celebryci chwalą się luksusowymi wakacjami, momentami ze swojego życia, nawet zdjęciami posiłków. Relacjonują i komentują bieżące wydarzenia. A Michał Szpak? Najczęściej zdejmuje koszulkę, czasami jeszcze smaruje olejkami i wrzuca swoje półnagie zdjęcia na Instagram. 

Dlaczego niemal zawsze bez koszulki? Trudno stwierdzić. 

W każdym razie czujemy się w obowiązku poinformować, że oto Michał Szpak zamieścił pierwszą, historyczną – jak to nazwał – „lustrzankę z kibelka”. Mowa oczywiście o zdjęciu wykonanym do lustra. Oto ono:

Michał Szpak Instagram

CZYTAJ TAKŻE: Magda Gessler prosi o pomoc. Chodzi o ogromne długi

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. I – tradycyjnie na profilu Michała Szpaka – jeśli były pozytywne komentarze, to głównie od kobiet. Dyskutują one głównie na temat nienagannej sylwetki artysty. Panowie z kolei nie kryją zniesmaczenia. Kilku przedstawia podobny wniosek: nie dość, że niemal zawsze półnago, to teraz dodatkowo „z kibelka”.

I chyba możemy się zgodzić, że post celebryty – choć kontrowersyjny – to wciąż niewiele wnoszący. Ot, selfie z kibelka.

źródło: Instagram

Najnowsze artykuły