Masz kartę Moja Biedronka? Sieć opublikowała WAŻNY APEL

Jeronimo Martins wystosowało specjalny apel do swoich klientów. Dotyczy on korzystania z karty Moja Biedronka, która regularnie zyskuje nowych posiadaczy. O sprawie piszą też duże media, jak chociażby Interia. 

Najpopularniejsza sieć dyskontów w Polsce kilka lat temu – mówiąc kolokwialnie – trafiła w dziesiątkę. Liczne i atrakcyjne przeceny i tak od lat przyciągały klientów do sklepów spod znaku sympatycznego owada. Jednakże wprowadzenie karty lojalnościowej, uprawniającej do korzystania z najbardziej atrakcyjnych promocji, to był marketingowy majstersztyk. 

NIE PRZEGAP!

Brak postów do wyświetlenia

Dziś większość z nas nie wybiera się do Biedronki bez zamiaru skorzystania z plastikowej karty lub podania numeru telefonu przy kasie. Są jednak też osoby, które nadal wolą używać tradycyjnej, fizycznej karty. A tę nietrudno zgubić. Tym bardziej, że jest znacznie mniejsza, niż chociażby karta bankomatowa czy dowód osobisty. 

Zgubiłem lub znalazłem kartę Moja Biedronka: co zrobić? 

Co zrobić, gdy zgubiłeś lub znalazłeś kartę Moja Biedronka? Otóż w tej sytuacji spółka Jeronimo Martins, właściciel sklepu, zaleca wykonanie dwóch kroków. 

Dla osoby, która znalazła kartę i chce ją zwrócić Jeronimo Martins proponuje: 

  • powinniśmy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i postępować wedle wytycznych,
  • udać się do kierownictwa najbliższej Biedronki w celu przekazania znalezionej karty Moja Biedronka.

Natomiast w przypadku jej utraty, zachodzi ryzyko że nieuczciwy znalazca będzie korzystał z promocji i przysługujących nam zniżek. „W przypadku utraty lub znalezienia karty Moja Biedronka należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (email: [email protected] oraz tel. 800 080 010 lub 22 205 33 00) lub zwrócić ją osobie z kierownictwa najbliższego sklepu sieci Biedronka. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko nieuprawnionego korzystania z rabatów przysługujących użytkownikom programu Moja Biedronka” – przekazała Interii spółka Jeronimo Martins.

Czym jest karta Moja Biedronka?

W Polsce istnieje kilka milionów posiadaczy karty Moja Biedronka, która daje im dostęp do licznych promocji i zniżek. Ta popularna karta lojalnościowa oferowana przez sieć supermarketów Biedronka stała się niezwykle atrakcyjnym narzędziem dla klientów, którzy szukają oszczędności podczas swoich zakupów.

Karta Moja Biedronka umożliwia korzystanie z różnorodnych promocji i ofert specjalnych, które nie obejmują klientów nieposiadających karty lojalnościowej. Posiadacze karty mają szansę na dodatkowe zniżki, punkty lojalnościowe czy specjalne nagrody. To stało się silnym bodźcem dla wielu konsumentów, którzy decydują się na jej posiadanie.

Popularność karty Moja Biedronka wynika nie tylko z dostępnych promocji, ale także z szerokiego asortymentu produktów oferowanych przez sieć Biedronka. Klienci cenią sobie możliwość oszczędzania pieniędzy na codziennych zakupach, a karta Moja Biedronka daje im dodatkowe korzyści w tym zakresie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły