Mundial 2022. Czy Messi obawia się meczu z Polską? Argentyński gwiazdor zabrał głos!

Leo Messi o meczu z Polską nie zabrał dotąd głosu. Do mundialu w Katarze pozostawało bowiem wiele miesięcy, a argentyński gwiazdor skupiał się na rozgrywkach klubowych. Teraz jednak w końcu zabrał głos na temat grupy, jaką wylosowała Argentyna. Wśród rywali jest reprezentacja Polski.

Jak wiemy już od kilku miesięcy, w fazie grupowej mistrzostw świata w katarze, które rozpoczną się wyjątkowo w listopadzie, zagramy kolejno z: Meksykiem, Arabią Saudyjską oraz właśnie Argentyną.

Przed reprezentacją Polski stoi zatem – po raz kolejny – niełatwe zadanie. Tak jak na poprzednich mundialach, wylosowaliśmy dość egzotyczną grupę. Zmierzymy się z rywalami, naprzeciw którym stawać przychodzi nam niezwykle rzadko. I po których nie wiadomo, czego możemy się spodziewać.

Czytaj także: Michniewicz niczym Janas? Mecz otwarcia bez czołowego napastnika reprezentacji!

Messi przed meczami z Polską, Meksykiem i Arabią

Zawodnik, na którego w dniu zmagań grupy C będą zwrócone oczy całego piłkarskiego świata, w końcu skomentował wyniki losowania fazy grupowej MŚ. Czy obawia się trzech pierwszych rywali?

O dziwo, Lionel Messi nie popada w hurraoptymizm. O przeciwnikach, z jakimi reprezentacji Argentyny przyjdzie się zmierzyć w fazie grupowej wypowiada się z respektem. Nie uważa też, by jego zespół był murowanym faworytem do zdominowania grupy C.

– Mamy bardzo trudną grupę, zdajemy sobie z tego sprawę. Bardzo ważne jest, aby zacząć od wygrania pierwszego meczu. To da nam dużo spokoju – powiedział Messi.

Zaznaczył jednak, że do Kataru pojedzie, tak jak jego koledzy, z optymistycznym nastawieniem. „Znamy się w reprezentacji i gramy z dużą swobodą. Naszym celem jest kontynuowanie tej drogi” – zaznaczył. Dodał jednak, że spodziewa się na mundialu w Katarze trudnych zmagań.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx