Najman kpi ze Stanowskiego. Chodzi o Michniewicza w „Hejt Parku”

Marcin Najman zamieścił w sieci kolejne nagranie, w którym wywołuje do tablicy Krzysztofa Stanowskiego. Tym razem współzałożyciel Kanału Sportowego został zaatakowany za niespełnienie obietnicy zaproszenia do „Hejt Parku” Czesława Michniewicza.

Przypomnijmy, że selekcjoner (już były) reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz, gościł w Hejt Parku na Kanale Sportowym dwukrotnie. Jednakże miało to miejsce przed mistrzostwami świata w Katarze. Tam, jak wiadomo, udało nam się wyjść z grupy, ale stylem nikogo nie zachwyciliśmy. Na domiar złego wybuchła „afera premiowa”.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

CZYTAJ TAKŻE: Kolejny skandal w „Sprawie dla reportera”. Nie do wiary, że to zrobili

Michniewicz w Hejt Parku po mundialu? Najman zaczepia Stanowskiego

Krzysztof Stanowski, jako dobry znajomy Czesława Michniewicza obiecał, że postara się sprowadzić do programu zwolnionego końcem roku selekcjonera. Niestety, do tej pory mu się to nie udało. Wyegzekwować deklaracje próbuje w sieci Marcin Najman.

– Krzyś! Krzysiu? Co to się stało? Zapowiadałeś, że będzie Czesław w „Hejt Parku”. […] Jak zostawał selekcjonerem, to z Kanału Sportowego praktycznie nie wychodził. Dzwoniliście do niego cały czas. Później kolegę zgruzowałeś medialnie… Teraz wygląda to tak, jakbyś go wy…lił na śmietnik – komentuje Najman.

Warto jednak zauważyć, że Stanowski poruszał już kwestię tego, dlaczego Czesław Michniewicz nie pojawił się w „Hejt Parku” po MŚ w Katarze. Mianowicie PZPN miał nałożyć na sztab i zawodników czasowy zakaz wypowiadania się na temat wewnętrznych spraw kadry podczas katarskiego turnieju. Niewykluczone zatem, że to nie brak chęci ze strony Stanowskiego czy Michniewicza, a właśnie rzeczona klauzula „blokuje” program.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły