„Nasz nowy dom”. Dowbor odchodzi z Polsatu! Kto nową prowadzącą?

POPULARNE DZIŚ

Po wielu latach współpracy, Katarzyna Dowbor odchodzi z Polsatu. Kim będzie nowa prowadząca program „Nasz nowy dom”? Media aż huczą od plotek. Pojawiają się ciekawe doniesienia.

AKTUALIZACJA: Miszczak naprawdę to zrobił. Koleżanka ujawnia kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor z trudem pożegnała się dziś z ekipą produkcyjną programu, który prowadziła oraz innymi pracownikami telewizji Polsat. Straciła pracę w stacji po 10 latach, bo właśnie od 2013 roku emitowany jest „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor odchodzi z Polsatu. Nowa prowadząca „Nasz nowy dom”?

Dziennikarze mediów plotkarskich od samego rana czyhali na Katarzynę Dowbor, która siedzibę stacji opuściła obwieszona bukietami kwiatów. To już pewne: popularna prowadząca na stałe żegna się z programem, z którym jest nieodłącznie kojarzona. 

Nie pojawiły się jednak jakiekolwiek informacje o planach zdjęcia jej programu z anteny. Od razu pojawiły się zatem spekulacje na temat tego, kto mógłby zająć jej miejsce. Nowa prowadząca „Nasz nowy dom” miałaby być wybrana w drodze castingu. 

Polsat nie chce jednak – przynajmniej na razie – ujawniać swoich planów. Nowy dyrektor programowy stacji zabrał głos, lecz jedynie pożegnał prezenterkę. – Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu – powiedział Edward Miszczak.

Najnowsze artykuły

1
0
Skomentuj ten artykułx
()
x