„Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor zrezygnowała z remontu domu. Co się stało?

Program „Nasz nowy dom” cieszy się wielką popularnością. Katarzyna Dowbor od lat pomaga różnym rodzinom w remoncie ich domów. Okazuje się jednak, że nie zawsze wszystko wygląda tak kolorowo, jak nam się wydaje. Prowadząca musiała zrezygnować i wycofać ekipę budowlaną po zobaczeniu domu.

Widzowie z zapartym tchem oglądają przygody Katarzyny Dowbor i jej ekipy budowlanej. W tym popularnym programie Polsatu mamy okazję przyglądać się remontowi, który trwa 5 dni. Ciężko uwierzyć, że robią to w tak krótkim czasie, patrząc na efekt pracy ekspertów z „Nasz nowy dom”.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

W produkcji Polsatu zazwyczaj oglądamy remonty domów rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Budynki najczęściej są w opłakanym stanie, Katarzyna Dowbor po oględzinach decyduje, czy ekipa podejmie się remontu. Okazuje się, że w niektórych przypadkach produkcja wycofuje się z planów metamorfozy budynku.

„Nasz nowy dom”. Budynek był w opłakanym stanie

W jednym z odcinków Katarzyna Dowbor odwiedziła mężczyznę samotnie wychowującego syna. Matka chłopca zmarła na nowotwór. Rodzina mieszkała w drewnianym budynku, który był w opłakanym stanie. Ekipa stwierdziła, że dom nie nadaje się do remontu.

Jednak znalazło się inne rozwiązanie. W pobliżu znajdowała się stodoła, Katarzyna Dowbor postanowiła zaadaptować ją na budynek mieszkalny. Ekipa remontowa w 5 dni przygotowała bohaterom „Nasz nowy dom” bezpieczną przestrzeń do życia.

Nasz nowy dom, remont stodoły, marzec 2023

Nasz nowy dom, remont stodoły, marzec 2023

Nasz nowy dom, remont stodoły, marzec 2023

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły