Natalia Janoszek skompromitowana. Gwiazda TVN, TVP i Polsatu opuściła kraj?

Dawno nie obserwowaliśmy tak spektakularnej „orki” na którejś z gwiazd rodzimego show-biznesu. Natalia Janoszek nieco ponad tydzień temu padła ofiarą bezlitosnej demaskacji ze strony Krzysztofa Stanowskiego. Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” oraz programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapadła się pod ziemię.

Jeszcze rok temu mało kto w Polsce wiedział, kim na dobrą sprawę jest Natalia Janoszek. Jednakże w ostatnich miesiącach wszędzie było jej pełno. Celebrytka pochodząca z Bielska-Białej przedstawiana była jako uznana gwiazda Bollywood.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Kilka dni temu okazało się jednak, że jej wielka międzynarodowa kariera to najprawdopodobniej… fikcja. Znany publicysta sportowy, od niedawna zajmujący się także tematyką rozrywkową, określił karierę 32-latki jako „zmyśloną”.

Gdzie jest Natalia Janoszek? Fani czekają na jej reakcję

Krzysztof Ibisz zachwycał się faktem, iż Natalia Janoszek chce spędzać czas na planie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, choć mogłaby w Bollywood. Ona sama wielokrotnie opowiadała o tym, jak wielki sukces odniosła w indyjskim przemyśle rozrywkowym. Zaznaczmy, że to branża znacznie potężniejsza, niż amerykański Hollywood.

Niestety – gdy przychodzi do konkretów, zaczyna się robić niezręcznie. W ubiegły wtorek widzom unaocznił to Krzysztof Stanowski. Powiedział między innymi, że znaczenie Natalii Janoszek w prestiżowym środowisku, do którego się przymierza, można by porównać do… odtwórcy roli trzecioplanowej postaci w paradokumencie typu W11 czy „Szkoła”.

Janoszek odpowie Stanowskiemu?

Rzekoma gwiazda Bollywood niestety wciąż milczy. Reakcji na „Dziennikarskie zero” nie widzimy w jej mediach społecznościowych. Celebrytka nie skomentowała sprawy również w żadnym z wywiadów. Radio Eska sugeruje nawet, że „zapadła się pod ziemię”.

Ponadto dziennikarze Eski stawiają znak zapytania nad dalszą karierą Natalii Janoszek w Polsce. Trudno bowiem uwierzyć, by miała mocne argumenty przeciw tezom wygłoszonym przez Stanowskiego, skoro milczy już od ponad 8 dni. Tym bardziej w sytuacji, w której demaskatorski materiał na jej temat obejrzało już blisko półtora mln osób.

Najnowsze artykuły