Strona głównaMuzykaNatalia Kukulska poddała się hospitalizacji. Mówi o "poturbowaniu"

Natalia Kukulska poddała się hospitalizacji. Mówi o „poturbowaniu”

Natalia Kukulska nie pojawiała się w ostatnim okresie w mediach nazbyt często. Teraz docierają do nas jednak wieści, które nie napawają optymizmem. Jak bowiem podaje portal Radia Złote Przeboje: Kukulska trafiła do szpitala.

Aktywna artystycznie już od drugiej połowy lat 80. Jej przeboje znają najpewniej wszyscy Polacy. Od lat koncertuje, ciężko pracuje i to właśnie na tym skupia się najbardziej. Zapomniała jednak najwyraźniej o kwestii najważniejszej. Jaki jest jej stan zdrowia?

Jak czytamy w publikacji na zloteprzeboje.pl, wokalistka przeżywa naprawdę trudny okres. Niestety w końcu doszło do tego, że musiała poddać się hospitalizacji. Co gorsza, to nie jest pierwszy raz. Pierwsze symptomy pojawiły się już w grudniu.

Kukulska w klinice. Jaki jest jej stan zdrowia?

Na ten temat – cała szczęście – głos zabrać mogła sama zainteresowana. Gwiazda tłumaczy przyczyny swojego pobytu w klinice. Przyznaje wprost, że w ostatnich latach naprawdę mocno zaniedbała swoje zdrowie. Doznała patologicznego przepracowania i pojawiło się mnóstwo niepokojących objawów. Takich jak bóle, nerwobóle itd. Przewieziono ją zatem do specjalistów ze specjalnej kliniki. 

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Czas przyznać się, że ostatnia ilość koncertów, rzeczy — poturbowała mnie. Trochę podupadłam na zdrowiu, na formie. Będzie endermologia, będzie peeling, będzie masaż – całościowo, wszystko razem działa jak złoto – przekazała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska – choroba czy przepracowanie? 

  • Nie jest to 1. raz, gdy Kukulska mówi o tym, że źle się czuje
  • Skarżyła się na kłopoty zdrowotne już w grudniu
  • Wówczas nie była w stanie wystąpić na „Kukulska MTV Unplugged” w Toruniu
  • Miała między innymi gorączkę sięgającą 40 stopni
  • Ponadto – co oczywiste – była mocno osłabiona

Zrobiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Konkretnie: serwisu Instagram. Na razie nie wiadomo, jak długo artystka pozostanie pod opieką lekarzy. W najbliższym czasie zapewne koncertować nie będzie. Tym bardziej, że skarży się na problemy ze zdrowiem coraz częściej. 

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Policjant ujawnił, co przez 3 lata działo się z Jaworkiem. „Nie widzę innej możliwości”

W piątek 19 lipca w śląskiej miejscowości Dąbrowa Zielona przypadkowy przechodzień znalazł zwłoki mężczyzny z raną postrzałową głowy....

Upokarzające zdjęcie Anny Lewandowskiej krąży po sieci. Co na to „Lewy”?

Temat Anny Lewandowskiej i jej lekcji tańca w objęciach przystojnych instruktorów dość mocnym echem odbił się w plotkarskich...

Ostatnie newsy