Newcastle United przeprowadzi transfer jak z filmu?!

Santiago Muñez to nazwisko, które jest znane wielu kibicom piłkarskim na całym świecie. Jak się okazuje, filmowa historia może się urzeczywistnić, ponieważ na celowniku Newcastle United znalazł się… Santiago Muñoz.

Niewiele jest znanych filmów fabularnych o przygodach piłkarzy, jednak jest jeden tytuł, który stał się kultowy wśród fanów futbolu. Chodzi oczywiście o Goal!, który opowiada o młodym meksykańskim piłkarzu, który wyjechał do Wielkiej Brytanii w celu spełnienia swoich marzeń o wielkiej karierze.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Bohater tego filmu nazywał się Santiago Muñez, a jego pierwszym klubem w Europie zostało Newcastle United. Produkcja została przyjęta bardzo dobrze i doczekała się dwóch kolejnych części, które poświęcone są grze Meksykanina w Realu Madryt i swojej reprezentacji.

Los chciał, że w prawdziwym świecie Newcastle United jest bliskie ściągnięcia Meksykanina o nazwisko Santiago Muñoz. To 18-letni napastnik to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy w kraju, na co dzień występuje w klubie Santos Laguna.

„ESPN” donosi, że już niedługo może dojść do zawarcia umowy między Newcastle i Santosem w sprawie transferu Meksykanina do Anglii. Muñoz zdecydował się nie przedłużać kontraktu ze swoim aktualnym klubem, który wygasa w 2022 roku, dlatego jego odejście jest bardzo możliwe.

Muñozem interesowała się także hiszpańska Huesca, ale sam zawodnik odrzucił możliwość gry na drugim poziomie rozgrywkowym. W obecnym sezonie rozegrał 19 meczów, w których strzelił trzy gole.

Najnowsze artykuły