Strona głównaSportPiłka nożnaNewcastle United przeprowadzi transfer jak z filmu?!

Newcastle United przeprowadzi transfer jak z filmu?!

Santiago Muñez to nazwisko, które jest znane wielu kibicom piłkarskim na całym świecie. Jak się okazuje, filmowa historia może się urzeczywistnić, ponieważ na celowniku Newcastle United znalazł się… Santiago Muñoz.

Niewiele jest znanych filmów fabularnych o przygodach piłkarzy, jednak jest jeden tytuł, który stał się kultowy wśród fanów futbolu. Chodzi oczywiście o Goal!, który opowiada o młodym meksykańskim piłkarzu, który wyjechał do Wielkiej Brytanii w celu spełnienia swoich marzeń o wielkiej karierze.

Bohater tego filmu nazywał się Santiago Muñez, a jego pierwszym klubem w Europie zostało Newcastle United. Produkcja została przyjęta bardzo dobrze i doczekała się dwóch kolejnych części, które poświęcone są grze Meksykanina w Realu Madryt i swojej reprezentacji.

Los chciał, że w prawdziwym świecie Newcastle United jest bliskie ściągnięcia Meksykanina o nazwisko Santiago Muñoz. To 18-letni napastnik to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy w kraju, na co dzień występuje w klubie Santos Laguna.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

„ESPN” donosi, że już niedługo może dojść do zawarcia umowy między Newcastle i Santosem w sprawie transferu Meksykanina do Anglii. Muñoz zdecydował się nie przedłużać kontraktu ze swoim aktualnym klubem, który wygasa w 2022 roku, dlatego jego odejście jest bardzo możliwe.

Muñozem interesowała się także hiszpańska Huesca, ale sam zawodnik odrzucił możliwość gry na drugim poziomie rozgrywkowym. W obecnym sezonie rozegrał 19 meczów, w których strzelił trzy gole.

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś nasz artykuł. Więcej Wiadomości znajdziesz TUTAJ ⇒

Ktoś zostawił kartkę na grobie syna Holeckiej. Gdy zobaczyli ją z bliska, zamarli

Wczoraj media obiegła bardzo przykra informacja o śmierci syna znanej dziennikarki, Danuty Holeckiej. Jeden z potomków byłej gwiazdy...

Jest ostateczna wersja prokuratury. Podano przyczynę śmierci Juliana Dunina-Holeckiego

Kilka dni temu zmarł Julian Dunin-Holecki, syn byłej gwiazdy Telewizji Polskiej, Danuty Holeckiej. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie...

Nie żyje syn Danuty Holeckiej. Niejasne okoliczności śmierci 31-latka

Niezwykle tragiczne informacje docierają do nas wprost z rodziny Danuty Holeckiej, wieloletniej czołowej dziennikarki Telewizji Polski, a obecnie...

Dramat Roberta Lewandowskiego. Pierwszy raz go to spotkało

Problemy osobiste Roberta i Anny Lewandowskich napiętrzyły się do granic możliwości. Piłkarz najprawdopodobniej - nawet jeszcze kilka dni...

Ostatnie newsy