Nie żyje Maciej Kujawski. Był głosem Kubusia Puchatka i aktorem w „Na Wspólnej”

POPULARNE DZIŚ

Maciej Kujawski nie żyje. O jego śmierci poinformował Teatr Kwadrat, z którym był związany od długiego czasu. Mężczyzna zmarł w nocy z 24 na 25 maja w wieku 70 lat. 

Maciej Kujawski przez lata był głosem Kubusia Puchatka. Możecie go kojarzyć również z „Na Wspólnej”, gdzie grał jedną z ról. Na oficjalnym profilu Teatru Kwadrat w mediach społecznościowych pojawił się wpis informujący o śmierci aktora.

– Z ogromnym smutkiem i żalem pragniemy Was poinformować, że minionej nocy odszedł od nas, nasz serdeczny kolega i wspaniały aktor związany z naszym Teatrem od 1986 roku – Maciej Kujawski – możemy przeczytać w komunikacie.

Maciej Kujawski nie żyje. Aktor miał 70 lat

Aktor od lat występował w teatrze. Zajmował się również dubbingiem. Był głosem Kubusia Puchatka po śmierci Jana Kociniaka. Macieja Kujawskiego mogliśmy też oglądać w wielu serialach. Mężczyzna grał między innymi w „Klanie” i „Lokatorach”.

W ostatnim czasie wcielał się w postać Stefana Dębka w „Na Wspólnej”. Do tej pory nie wiadomo, jaka była przyczyna zgonu aktora. Jego śmierć była wielkim ciosem dla jego kolegów z pracy.

– Maćku, byłeś naszym serdecznym kolegą i wybitnym aktorem. Dziękujemy za wszystko, co nam dałeś jako aktor i jako przyjaciel. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Spoczywaj w pokoju – napisał jeden z nich.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x