Tadeusz Gołębiewski nie żyje. Informacja o śmierci milionera oficjalnie potwierdzona

Marcin Palion
Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 10-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Przedstawiciele ds. kontaktu z mediami potwierdzili informacje o śmierci znanego polskiego milionera – założyciela prestiżowej sieci hoteli. Tadeusz Gołębiewski nie żyje. Śmierć biznesmena zaskoczyła wielu jego przyjaciół i znajomych. Wciąż czekamy na bardziej szczegółowe informacje.

Biznesmen zyskał popularność nie tylko dzięki rozwinięciu sieci luksusowych hoteli pod marką GOŁĘBIEWSKI. Był także założycielem fabryki słodyczy TAGO w Radzyminie. Miał 79 lat. Przedstawicielka biznesmena zdradziła kilka szczegółów w rozmowie z TVP Info.

Czytaj także: Dramat Elżbiety Jaworowicz. „Można się było tego spodziewać”

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski. Śmierć przyszła nagle

Agnieszka Gawińska, osoba odpowiedzialna za kontakty z mediami w firmie TAGO, której właścicielem był Gołębiewski, potwierdziła informację o jego śmierci.

Dziennikarzom TVP Info udzieliła tylko krótkiego komentarza. – Tak, potwierdzam tę informację – powiedziała. Dodała, że wkrótce opublikuje więcej informacji.

Oto, jak wygląda dziś grób Pawła Królikowskiego. Smutny widok

– Dziś ukaże się informacja na stronach internetowych hoteli i przedsiębiorstwa TAGO. Upoważniona jestem tylko do przekazania informacji, że Tadeusz Gołębiewski zmarł w dniu wczorajszym skwitowała Gawińska.

0
Skomentuj ten artykułx