Nie żyje Stanisław Rzepka. Bohater programu Polsatu miał tylko 20 lat

W dniu dzisiejszym media obiegła informacja o śmierci Stanisława Rzepki. Bohater jednego z programów Polsatu miał zaledwie 20 lat. Młodego chłopaka mieliśmy okazje poznać przy okazji jego udziału w show „Górale”.

Stanisław Rzepka zyskał popularność dzięki swojemu występowi w jednym z programów Polsatu. W show mieliśmy okazję przyjrzeć się życiu codziennemu mieszkańców południowej Polski. Stanisław był jednym z bohaterów programu „Górale”.

Nie żyje 20-letni bohater programu „Górale”

O śmierci 20-latka dowiedzieliśmy się z nekrologu opublikowanego w mediach społecznościowych Domu Pogrzebowego Jabłoński. Bliscy Staszka pożegnali go w poruszających słowach.

– Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka – czytamy.

20-latek dał się poznać jako wielki miłośnik koni. Stanisław podkreślał, że liczy na to, że jego przyszła partnerka równie mocno będzie kochać te zwierzęta. Jeszcze nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci Stanisława Rzepki.

Nie ujawniono okoliczności śmierci 20-latka. Msza żałobna za Stanisława odbędzie się 25 lutego o godzinie 12.30 w Kościele Parafialnym w Brzegach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx