Nie żyje Tina Turner. Miała 83 lata

Media obiegła informacja o śmierci Tiny Turner. Jej rzecznik prasowy potwierdził tę informację. Gwiazda miała 83 lata i zmagała się z poważną chorobą.

Rzecznik prasowy Tiny Turner przekazał informację o jej śmierci 24 maja. Gwiazda zmarła w swoim domu w Szwajcarii. Piosenkarka od dłuższego czasu zmagała się z ciężką chorobą. Była jedną z najpopularniejszych wokalistek rockowych w historii.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Jej utwory podbijały cały świat, jest autorką takich przebojów jak „(Simply) The Best”, czy też „What’s Love Got Do with It”. Na jednym z koncertów oglądało ją 180 tysięcy widzów, co do tej pory jest jedną z najbardziej licznych widowni, które zgromadził pojedynczy wokalista.

Na oficjalnym profilu wokalistki w mediach społecznościowych pojawił się wpis informujący o jej śmierci.

– Z ogromnym smutkiem informujemy o odejściu Tiny Turner. Ze swoją muzyką i nieposkromioną pasją oczarowała miliony fanów na całym świecie i zainspirowała gwiazdy kolejnych pokoleń. Dziś żegnamy się z najlepszą przyjaciółką, która zostawia po sobie swoje najwspanialsze dzieło: muzykę – możemy przeczytać na oficjalnym Instagramie Tiny Turner.

Śmierć Tiny Turner jest ogromnym ciosem dla jej fanów i całego świata muzyki. Pozostanie na zawsze zapamiętana jako królowa Rock’n Rolla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły