Strona głównaRozrywkaNowe, niezwykłe nagranie z planu "Kiepskich"! Tak to wyglądało od środka

Nowe, niezwykłe nagranie z planu „Kiepskich”! Tak to wyglądało od środka

W sieci pojawiło się kilka dni temu nowe nagranie z planu kultowego polskiego serialu telewizyjnego „Świat według Kiepskich”, który przez lata bawił miliony widzów swoim specyficznym humorem i barwnymi postaciami. Materiał wideo pozwala na rzucenie nowego spojrzenia na produkcję tego popularnego sitcomu oraz odsłania kulisy jego powstawania. 

Serial, którego pierwsze odcinki kręcono w prawdziwej kamienicy przy ul. Podwale 67 we Wrocławiu, później przeniesiono do studia telewizyjnego ATM, gdzie zbudowano szczegółową scenografię odwzorowującą mieszkanie rodziny Kiepskich, korytarz oraz słynny „kibel”, obok którego sąsiedzi wielokrotnie się spotykali.

Nagranie z planu Świata według Kiepskich ukazuje nam od kulis, jak wyglądała ta scenografia, odtwarzającą na potrzeby serialu realia mieszkania Ferdynanda i Haliny Kiepskich.

Na planie Świata według Kiepskich: kulisy legendarnego sitcomu

Jednak największą ciekawostką, którą ujawnia to nowe nagranie, są historie związane z początkami pracy na planie niektórych aktorów. Otóż niektórzy z nich, gościnnie występując w serialu, doznali niemałej wpadki. Aktorzy, którzy po raz pierwszy stanęli na planie, nie zdawali sobie sprawy, że słynna toaleta, wokół której rozgrywało się wiele ważnych scen, to jedynie element scenografii, a nie działające pomieszczenie sanitarne.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

To doprowadzało do niezwykle komicznych i niezręcznych sytuacji na planie, kiedy aktorzy próbowali skorzystać z toalety, a okazywało się, że nie jest ona prawdziwa. Te anegdoty z pewnością dodają uroku całej historii powstawania „Świata według Kiepskich” i pokazują, że praca na planie serialu komediowego może być pełna niespodzianek.

Nagranie z planu „Świata według Kiepskich” to nie tylko ciekawa podróż po kulisach kultowego serialu, ale także możliwość zobaczenia, jak wiele pracy i zaangażowania włożono w stworzenie tego niezapomnianego świata. Świata, który na zawsze pozostanie w sercach polskich widzów.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy