MediaMa to! Pajączkowska, która pogrążyła Adamczyka dostała własny program?

Ma to! Pajączkowska, która pogrążyła Adamczyka dostała własny program?

A mówiliśmy, „ostrzegaliśmy” i zapowiadaliśmy. Słuchali nas nieliczni. Jednakże nawet na słabo ostatnio oglądających się materiałach wideo na kanale mPress zwiastowaliśmy niemalże pewni: już wkrótce Karolina Pajączkowska będzie mieć nową pracę. Zwolniona z TVP prezenterka właśnie ogłosiła to na Instagramie.

Dobrze, nie rozpisujmy się już o tym, co wałkujemy od kilkunastu dni. Chociażby o tym, że Karolina Pajączkowska kłamała i w kluczowej kwestii dziennikarka mija się z prawdą. O czym zresztą napisaliśmy jako piersi i jedyni. Do sedna! 

Zarówno w naszych publikacjach z pierwszej połowy bieżącego miesiąca, a także późniejszych, zauważaliśmy jedną, nadzwyczaj istotną rzecz. Mianowicie to, że Karolinie Pajączkowskiej rozgłos potrzebny był jak rybie woda, potrzebowała go naprawdę szybko. Kontrakt przy Woronicza wygasa w listopadzie, a o niej w massmediach wciąż cisza…

Pajączkowska i nowa praca. Z TVP do…?

Spekulowaliśmy, choć byliśmy niemalże pewni: „afera mobbingowa” w TVP nie była po nic. Celem Karoliny Pajączkowskiej, która zarówno kilka miesięcy temu, jak i dziś znajduje się (wnioskujemy po wpisach w social mediach) w całkiem niezłej formie psychicznej, było zyskanie rozgłosu. Nowa praca? Proszę bardzo. Prezenterka szybko doszła do porozumienia z nową redakcją, co zresztą także przewidywaliśmy.

Wielka szkoda, że w ostatnich tygodniach w obronie Michała Adamczyka realnie stanęła niemal wyłącznie redakcja mPress.pl. Trudno. Ale opłacało się! Wróćmy pamięcią do publikacji sprzed kilku dni, która się u nas ukazała:

„Zaledwie w grudniu Karolina Pajączkowska, znów cytowana przez wirtualnemedia.pl, zwierzyła się z jednego ze swoich największych zawodowych marzeń. – Marzę o własnym talk-show w stylu amerykańskim – mówiła. Kto tego typu programy – czy to w USA, czy też w Polsce – prowadzi? […] Otóż najczęściej albo skandaliści, albo osoby niezwykle wyrachowane, albo też takie, które w jakiś sposób zyskały ogromny rozgłos. Na przykład stając się częścią jakiejś afery, bądź też wprowadzając w środowisko medialne metody / działania nieznane wcześniej. Za Oceanem mamy Ellen DeGeneres, w Polsce Kubę Wojewódzkiego. Czy kolejna z komercyjnych stacji w naszym kraju powierzy taki program… redaktor Pajączkowskiej?” – pytaliśmy. A co dosłownie kilka dni później zapowiada sama prezenterka?

Po trupach do celu? 

Co tam Michał Adamczyk i jego życie. Co tam jego kariera zawodowa. Oto bowiem Karolina Pajączkowska – tak bardzo doświadczona przecież przez mobbing stosowany na niej całkiem niedawno w redakcji TVP – zapowiada… własny program! Cóż za zaskoczenie. 

Na swoim Instagramie Pajączkowska opublikowała nagranie, na którym mówi w języku angielskim. W opisie ubolewa nad faktem, iż Polacy oglądają coraz mniej telewizji. Zaznacza przy tym – o ironio – że chociażby w Ameryce wygląda to zupełnie inaczej. Zamieśćmy poniżej zarówno screen, jak i samo nagranie. Bo przecież jak kilka dni temu odkryliśmy, pani Karolina ma skłonność do usuwania niewygodnych wpisów z Instagrama.

Prezenterka TVP nowa praca Pajączkowska Adamczyk

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karolina Pajaczkowska (@karolina_pajaczkowska)

Sama ma zamiar sprawić, że także w naszym kraju ten trend się odwróci. – W moim programie nie będzie wojny polsko – polskiej, nie będzie polityków przekrzykujących się nawzajem. Będą fakty z kraju i ze świata, ciekawostki, rozmowy. Jednym słowem to wszystko, co naprawdę ma znaczenie – przekazuje Pajączkowska. Zapowiada, że szczegóły poda wkrótce.

TVN dotknął granicy żenady. Telewizja zrobiła transmisję live z pogrzebu zmarłego dziecka

Kilka dni temu w Andrychowie (województwo małopolskie) zmarła 14-letnia...

Dodatkowe świadczenia dla osób niepełnosprawnych od nowego roku

Od 1 stycznia 2024 roku planowane jest wprowadzenie świadczenia...

PILNE: Strzały z broni palnej w centrum Poznania [AKTUALIZACJA 16:15]

Dzisiaj przed godziną 11 rano w samym centrum Poznania...

Pauzował ponad 600 dni. Teraz chce wrócić do reprezentacji Polski

Jakub Moder to jeden z najbardziej pechowych polskich sportowców...

Antoni Dudek: Nie założyłbym się, że rząd Tuska przetrwa przez cztery lata

Prawo i Sprawiedliwość planuje skorzystać z pełnego okresu, który...

Były policjant z brutalną diagnozą po tragedii we Wrocławiu. „Policja jest w głębokiej zapaści”

Nie milkną echa piątkowej tragedii we Wrocławiu. W stolicy...

Odchodzą legendy walki z komuną. PAP potwierdza: Wojciech Walczak nie żyje

Odchodzą kolejne legendy walki z PRL-owskim reżimem. Dziś tragiczne...

Wojewódzki krytycznie o Kościele. Tym wpisem wywołał lawinę komentarzy

Kuba Wojewódzki należy do najbardziej znanych celebrytów w Polsce,...

Zbigniew Ziobro mocno o Tusku: ma proniemiecką czeredę, to ich standard

Zbigniew Ziobro w nie do końca parlamentarnych słowach wypowiedział...

Niesamowita akcja Stanowskiego na Twitterze. Dawał się obrazić, by zebrać… 600 tysięcy złotych

Wszyscy wiemy, jaką moc mają media społecznościowe, jeżeli chodzi...

Ojciec Rydzyk atakuje młodzież. „Została uwiedziona przez te internety”

W hali sportowo-widowiskowej Arena w Toruniu w sobotę odbyło...