Nowe fakty ws. strzelaniny w Poznaniu. Świadkowie mówią o motywie sprawcy

Późnym popołudniem w niedzielę 16 lipca miała miejsce strzelanina w centrum Poznania. Na ul. Święty Marcin, obok restauracji i hotelu, rozegrały się iście gangsterskie sceny w biały dzień. Jaki był motyw sprawcy, który oddawał strzały? Pojawiają się nowe fakty w sprawie.

Około godziny 17 w niedzielę przed wejściem do restauracji przy ul. Święty Marcin w Poznaniu doszło do dramatu. W efekcie odnotowano dwie ofiary śmiertelne. Z kolei kobieta, która znalazła się w epicentrum strzelaniny, nabawiła się niebywałej traumy. Jak dowiedziała się redakcja mPress.pl, znajduje się już pod opieką psychologów.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

POPULARNE DZIŚ: PKO BP, mBank, Santander? Polacy masowo się stamtąd przenoszą! Powód jest oczywisty

Niedawno opublikowaliśmy nagranie z momentu strzelaniny w Poznaniu. Ten widok, a także słyszalne, rozpaczliwe błaganie kobiety próbującej zapobiec tragedii, dostarczają traumatycznych doznań. A przecież my oglądamy to jedynie na wideo. Jakie były motywy sprawcy? 

Strzelanina Poznań zdjęcia lipiec 2023

Nowe fakty ws. strzelaniny w Poznaniu. Motywy sprawcy, porachunki?

Strzelanina przy ul. Święty Marcin – jednej z najbardziej uczęszczanych na Starym Mieście w Poznaniu – rozegrała się na oczach przynajmniej kilkudziesięciu osób. Motywy sprawcy do teraz są niejasne, natomiast – jak twierdzą świadkowie – wszystko miał zaplanowane. Wiele wskazuje na to, że psychopatyczny agresor był zazdrosny o kobietę.

Serce pęka. Tak Sylwia Peretti zareagowała na informację o śmierci syna

Z rzeczonych relacji wynika, że do zdarzenia nie doszło w wyniku spontanicznie wywiązanej szarpaniny czy wskutek wymknięcia się sytuacji spod kontroli. „To była egzekucja” – mówi mieszkaniec Poznania cytowany przez TOK FM

Przebieg zdarzeń

Te dramatyczne sceny przywodziły na myśl amerykański film sensacyjno-kryminalny. Około godziny 17 do pary siedzącej w hotelowym ogródku miał podejść mężczyzna z bronią. Niemal bez zastanowienia zastrzelił partnera towarzyszącego młodej kobiecie. Wszystko to na oczach personelu, klientów restauracji, a także przechodniów.

Gdy kobieta, w oczywisty sposób przerażona i zrozpaczona błagała sprawcę, by przestał strzelać – ten posłał w kierunku leżącego na chodniku mężczyzny kolejny pocisk. Następnie sam odebrał sobie życie. Niewiele brakowało, a życie sprawcy udałoby się uratować. Widoczna na nagraniu (TUTAJ) kobieta najprawdopodobniej znała mordercę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły