Nowe rządy w Tottenhamie. Wreszcie będą sukcesy?

Potwierdziły się doniesienia mediów. Antonio Conte zastąpił Nuno Espirito Santo na stanowisku trenera Tottenhamu. Włoch podpisał umowę na 18 miesięcy.

Latem nowym trenerem Tottenhamu został Portugalczyk Nuno Espirito Santo. Kadencja Portugalczyka nie trwała jednak długo, ponieważ po serii rozczarowujących rezultatów został on zwolniony.

Nowym szkoleniowcem Tottenhamu został dziś Antonio Conte, potwierdzając doniesienia Gianluki Di Marzio i Fabrizio Romano. Włoch podpisał kontrakt do końca sezonu 2022/2023 z możliwością przedłużenia.

Conte pozostawał bez pracy od końca sezonu 2020/2021, kiedy to odszedł z Interu po wygraniu Serie A. Włoch był w ostatnim czasie łączony z Manchesterem United, gdzie miałby zastąpić Ole Gunnara Solskjaera, oraz z przejętym przez szejków Newcastle United.

Dyrektor sportowy Fabio Paratici podjął drugą i tym razem skuteczną próbę sprowadzenia 52-latka do Tottenhamu, ponieważ zabiegał o niego już latem. Wówczas obie strony nie zdołały się dogadać w kwestii kluczowych warunków współpracy.

Conte zadebiutuje na ławce trenerskiej Tottenhamu w sobotnim meczu Premier League przeciwko Evertonowi na wyjeździe.

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...