Nowe zdjęcia Roksany Węgiel zapierają mężczyznom dech w piersiach. 17-latka onieśmiela

Ola Niziołek
Ola Niziołek
Dziennikarka działu Show-biznes w mPress.pl. Interesuję się również tematyką społeczną.

Dopiero co postrzegana była jako uzdolnione wokalnie, skromne dziecko. Dziś natomiast Roksana Węgiel jest prawie dorosłą kobietą, coraz odważniej uwydatniającą swoje wdzięki. 17-letnia Roxie zmienia się w oczach. Nowe zdjęcia naprawdę robią wrażenie…

Nastolatka pochodzi z podkarpackiego Jasła. Tak samo zresztą jak inny znany artysta – Michał Szpak. Gdy po raz pierwszy było nam dane zobaczyć Roksanę na scenie, była małą, 13-letnią dziewczynką. Czas biegnie jednak szybko, co idealnie obrazują… nowe zdjęcia Roksany Węgiel.

Cała prawda o programie "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor latami uciekała od tego tematu

Nowe zdjęcia Roksany Węgiel zapierają dech w piersiach

Nie tylko panowie mogą zachwycać się niezwykłą urodą 17-letniej wokalistki. Gdy tylko zamieszcza coś na Instagramie, natychmiast otrzymuje masę serduszek – właściwie od „całego” polskiego show-biznesu. Lecz nie dlatego, że jest „zasięgowa” i bezsprzecznie znajduje się na fali wznoszącej.

Roxie Węgiel to przede wszystkim bardzo miła, skromna, a przy tym mogąca pochwalić się niezwykle przyjemną prezencją artystka. Spójrzcie na jej najnowsze zdjęcia:

Franciszek Pieczka zalał się łzami. Powód rozdziera serce

Bajkowa kariera Roxie

Zapewne każdy fan Roksany wie, że jej przygoda z show-biznesem rozpoczęła się od udziału w programie The Voice Kids. Przed czterema laty pewnie wygrała show, podbijając serca nie tylko widzów, ale też jej trenerki a jednocześnie idolki – Edyty Górniak.

Tuż po tym pojechała na Eurowizję Junior, gdzie debiutanckim hitem Anyone I Want To Be zachwyciła cały świat. Później poszło jak po maśle. Rozgłośnie radiowe niemal bez przerwy puszczały Roxie. A Polacy coraz mocniej interesowali się nastolatką i jej niezwykłym głosem. W dalszym etapie kariery – już mając 16 lat – miała nawet okazje nawiązywać współprace z prywatnymi czy publicznymi mediami, np. w roli prowadzącej eventy.

To obrazuje, jak dojrzałą i odpowiedzialną osobą jest Roksana Węgiel. Mimo, że w szalony świat przemysłu rozrywkowego wkroczyła właściwie jako dziecko, wciąż pozostaje tą samą, skromną dziewczyną z Jasła. Na naszych oczach święci kolejne triumfy, pięknieje i… podwyższa swą wartość marketingową. Jak bowiem wyliczył ostatnio „Forbes”, wartość wizerunku Roxie opiewa dziś na niemalże 100 mln zł!

0
Skomentuj ten artykułx