Nowy trener Barcelony? Delegacja leci do Kataru

Zgodnie z doniesieniami katalońskich mediów, delegacja FC Barcelony wyruszyła w drogę do Kataru w celu domknięcia szczegółów przejścia Xaviego Hernandeza z Al Sadd. Hiszpan ma być ogłoszony nowym szkoleniowcem Barcy już jutro.

Mija tydzień od zwolnienia Ronalda Koemana przez Barcelonę. Na czas znalezienia nowego szkoleniowca pierwszą drużynę przejął tymczasowo trener rezerw Sergi Barjuan. Pod jego wodzą Barca wygrała wczoraj kluczowy mecz Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów.

Wszystko wskazuje jednak na to, że lada dzień możemy poznać nazwisko nowego trenera Barcelony. Jeśli nic nie popsuje się na ostatniej prostej, zostanie nim Xavi Hernandez. Legenda Barcy od kilku lat jest trenerem katarskiego Al Sadd.

Dziś w drogę do Kataru udała się delegacja FC Barcelony, która ma za zadanie dopiąć ostatnich szczegółów związanych z powrotem Xaviego do klubu w roli szkoleniowca. Właściciele Al Sadd nie będą robić szczególnych problemów.

Według katalońskich mediów, ogłoszenie powrotu Xaviego do Barcelony ma zostać ogłoszone już jutro. Nie wiadomo jednak, czy Hiszpan poprowadzi zespół już w najbliższym meczu ligowym przeciwko Celcie Vigo.

Możliwe, że Xavi wykorzysta jeszcze przerwę reprezentacyjną na wdrożenie się do pracy i zadebiutuje dopiero w derbowym meczu z Espanyolem.

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...