Oficjalnie: Kolejny zimowy transfer Miedzi Legnica. Tym razem padło na piłkarza szczecińskiej Pogoni

Miedź Legnica tej zimy nie próżnuje na rynku transferowym. Po Stefanosie Kapino, Andrzeju Niewulisie i Giannisie Masourasie klub wzmocnił Kamil Drygas z Pogoni Szczecin.

Miedź znajduje się obecnie na samym dnie tabeli Ekstraklasy. Aby się utrzymać, ekipa z Legnicy potrzebuje wzmocnień. Przyjście doświadczonego Kamila Drygasa na pewno w tym pomoże.

Nie wiadomo, ile „Miedzianka” zapłaciła za 31-latka, ale według doniesień mediów był to najdroższy nabytek w jej dziejach. Drygas podpisał z nowym pracodawcą kontrakt obowiązujący przez trzy i pół roku.

Pogoń dziękuje Drygasowi

Drygas grał w Szczecinie od lipca 2016 roku. Wystąpił w 196 spotkaniach w barwach „Portowców”, często będąc kapitanem zespołu. Bez wątpienia zapracował na miano małej legendy Pogoni.

„Kamil, dziękujemy Ci za wszystkie spędzone w Szczecinie dni! Stałeś się Portowcem z krwi i kości i zawsze byłeś ważnym ogniwem drużyny, która na stałe zagościła w czołówce klubów polskiej ekstraklasy.

Zarząd klubu oraz pracownicy życzą Ci powodzenia w dalszej karierze!” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu z północno-zachodniej Polski.

0
Skomentuj ten artykułx