Operacja Putina. Nowe informacje: wiadomo już, na co choruje Putin

Ola Niziołek
Ola Niziołek
Dziennikarka działu Show-biznes w mPress.pl. Interesuję się również tematyką społeczną.

Operacja Putina – jak podał w ubiegłym tygodniu m.in. brytyjski The Times – ma odbyć się „w najbliższych dniach”. Pewne było, że Władimir Putin będzie chciał dziś, a więc 9 maja – w rosyjski Dzień Zwycięstwa – wystąpić i przemówić do narodu. Tak też się stało. Ale i nowe informacje na temat jego stanu zdrowia nie są najlepsze. Na co choruje Putin?

Nowe informacje na temat zabiegu, jakiemu musi poddać się prezydent Putin. Tak: musi. Albowiem, jak wynika z informacji zdobytych przez światowych dziennikarzy zajmujących się tą sprawą, Putin wzbraniał się przed „krojeniem” od kilku lat.

Tadeusz Sznuk otrzymał szokującą informację. To dramat legendy "1 z 10"

Media: operacja Putina lada dzień. Na co choruje Putin?

Spekulacje na temat tego, na co choruje Putin trwały tygodniami. Jednakże portal zdrowie.interia.pl, powołując się na zagraniczne źródła podał w końcu, że Putin choruje na raka przewodu pokarmowego. Sprawa jest zatem poważniejsza, niż sądziło wiele źródeł zdobywających informacje na temat stanu zdrowia prezydenta Rosji.

Chyba już wiemy, co ukrywał Michał Szpak. Ten wpis wyjaśnia wszystko?

Spekulowano chociażby na temat rzekomej choroby Parkinsona. Putin miał też cierpieć schizofrenię oraz miał być poddany terapii sterydowej. – Informator z Kremla przekazał informację, opublikowaną na kanale General SVR, że Putin czeka na operację przewodu pokarmowego, która ma odbyć się już za kilka dni – podaje Interia. Jest to najprawdopodobniej ostateczna odpowiedź na pytanie, na co choruje Putin. Zagadnieniem wciąż drążonym jest natomiast operacja Putina.

Operacja Putina – kiedy się odbędzie, data operacji

Data operacji Putina jest oczywiście ściśle strzeżona. Ze wspominanych wcześniej nieoficjalnych informacji wynika, że zwlekano z nią tylko do 9 maja. Tak, aby prezydent Rosji mógł wziąć udział w obchodach narodowego święta Rosjan. Najprawdopodobniej zatem zabieg odbędzie się już w bieżącym tygodniu.

Władimir Putin ma zamiar być niedyspozycyjny tylko przez 3 dni. Lekarze w to powątpiewają i prognozują, że będzie potrzebował co najmniej tygodnia. Ale przecież nikt stanowczo nie każe Putinowi – zwłaszcza w dobie wojny w Ukrainie – poleżeć dłużej. Putina na rzeczone 3 dni ma zastąpić w roli przywódcy Rosji zaufany KGB-ista – Nikolaj Patruszew. Operacja Putina może okazać się tym bardziej skomplikowana, gdyż rak przewodu pokarmowego to niezwykle złośliwa i trudna do pokonania choroba.

Oto, dlaczego operacja Putina będzie szczególnie trudna:

  • Nowotwór przewodu pokarmowego zlokalizowany może być w każdym jego odcinku
  • Począwszy od raka żołądka, jelita cienkiego czy grubego
  • W przypadku stwierdzonych zmian nowotworowych, leczenie w pierwszej kolejności polega na chirurgicznym usunięciu zmian lub usunięciu części jelita
  • W przypadku nowotworów stosuje się równocześnie chemioterapię
  • Ma ona zniszczyć pozostałe komórki nowotworowe, które mogły pozostać w organizmie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gdy TVP to ogłosi, widzowie oszaleją z radości. Chodzi o „Ranczo”

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx
()
x