Opiekunka z Bielska-Białej znęcała się nad dziećmi. kobieta usłyszała wyrok

POPULARNE DZIŚ

W jednym ze żłobków w Bielsku-Białej dochodziło do niewyobrażalnych rzeczy. Dzięki interwencji rodziców sprawa wyszła na jaw. Jedna z pracownic żłobka znęcała się nad swoimi podopiecznymi.

Krystyna M. była jedną z przedszkolanek w żłobku w Bielsku-Białej. Pracownica miała znęcać się nad swoimi podopiecznymi. Kobieta karmiła dzieci do odruchu wymiotnego, krzyczała na nie, sadzała je na siłę na nocniku i odnosiła się do nich wulgarnie.

Dzięki interwencji rodziców i pozostałych pracowników placówki zachowanie przedszkolanki wyszło na jaw. Sprawa zaczęła się rozwijać w 2019 roku, gdy jeden z rodziców złożył doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Inni pracownicy żłobka też mieli zgłaszać nieprawidłowe zachowanie opiekunki.

Opiekunka z Bielska-Białej skazana

Powołana komisja potwierdziła większość zarzutów kierowanych do pracownicy żłobka. Ich lista była bardzo długa, liczyła aż 80 punktów. Teraz portal bielsko.biala.pl podaje, że zapadł wyrok w sprawie opiekunki.

Krystyna M. wyrokiem sądu dostała czteroletni zakaz pracy związanej z wychowywaniem dzieci. Opiekunka dodatkowo została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Kobieta zdaniem sądu jest winna 24 zarzucanym jej czynom. Zarzuty dotyczyły między innymi znęcania się nad dziećmi i naruszeniu nietykalności cielesnej dzieci.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x