Ostatnia wiadomość Kacpra Tekieliego do żony. Właśnie ujawniono jej treść

Kacper Tekieli pożegnał się z Justyną Kowalczyk poruszającą wiadomością. Właśnie ujawniono treść prawdopodobnie ostatniej korespondencji zmarłego wczoraj alpinisty z żoną. 

W czwartek kraj obiegły bardzo smutne informacje. W wyniku wypadku w szwajcarskich Alpach zmarł mąż Justyny Kowalczyk – Kacper Tekieli. Tragedia wstrząsnęła nie tylko rodziną mężczyzny, ale całym krajem.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Tuż po tym, jak dotarły do nas smutne wieści, sama Justyna Kowalczyk zamieszczała w sieci pożegnalne, chwytające za serce wpisy. Ponadto wyrazy współczucia napływały do znanej narciarki dosłownie zewsząd. Głos w sprawie zabrali inni sportowcy, celebryci, a nawet politycy.

Kacper Tekieli – ostatnia wiadomość do Justyny Kowalczyk

Przed chwilą natomiast na oficjalnej stronie Kacpra Tekieliego na Facebooku pojawił się zapis rozmowy pomiędzy nim a Justyną Kowalczy. Była to najprawdopodobniej ostatnia korespondencja pomiędzy kochającym się małżeństwem. Mężczyzna pożegnał się godnie.

„- PIK. Kocham Was Kotki. – My Ciebie bardziej mój Kochany. Brawo” – można przeczytać w opublikowanym poście.

Ból po stracie ukochanego bez wątpienia jest dla znanej sportsmenki nie do zniesienia. Miejmy nadzieję, że wszechobecne głosy wsparcia choćby w małym stopniu pomogą jej otrząsnąć się z szoku po tej tragedii. Kacper Tekieli miał 38 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły