Strona głównaCiekawostkiOstatnie słowa, jakie Andrzej Lepper wypowiedział do żony. Kobieta po latach wspomina...

Ostatnie słowa, jakie Andrzej Lepper wypowiedział do żony. Kobieta po latach wspomina rozmowę

Żona Andrzeja Leppera po latach wspomina ostatnią rozmowę telefoniczną z mężem przed jego śmiercią. Śmiercią, której okoliczności do dziś zdają się być niejasne. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę deklarację, jaką Lepper złożył małżonce w dzień poprzedzający rzekome samobójstwo. 

Jak zginął Lepper? To pytanie od ponad 11 lat zadaje sobie lwia część społeczeństwa. Wokół rzekomo samobójczej śmierci polityka pojawiło się bowiem wiele niejasności. Przede wszystkim – co potwierdza rodzina i znajomi – niemal nic nie wskazywało na to, by lider Samoobrony nosił się z tak dramatycznymi zamiarami.

Andrzej Lepper i ostatnia rozmowa z żoną

Według oficjalnej wersji, powielanej przez mainstreamowe media od początku, to ogromne długi miały skłonić Andrzeja Leppera do odebrania sobie życia. Tej teorii kłam zadają jednak dziesiątki wypowiedzi – członków jego rodziny, znajomych i politycznych współpracowników. Z kolei sama Irena Lepper niemal całkowicie obala teorię o tym, że jej mąż sam odebrał sobie życie.

Dom Leppera na sprzedaż. Cena niska, ale chętnych brak! Wiemy, dlaczego

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

A niestety taka narracja zaczęła obiegać największe media niemal od razu po tym, jak dowiedzieliśmy się, że polityk nie żyje. W to, że tak ambitny i waleczny człowiek targnął się na własne życie nie wierzą nie tylko znajomi „ze środowiska” – jak Zbigniew Stonoga, śp. Janusz Wójcik i wielu innych – ale przede wszystkim najbliżsi. Żona Andrzeja Leppera wyznała, że na dzień przed śmiercią obiecał jej w rozmowie telefonicznej: – Jutro przyjadę. Ale to nie wszystko.

„On sam tego nie zrobił”

W rzeczonej rozmowie z małżonką Andrzej Lepper miał nawet ustalać, co ta przygotuje na obiad. Irena Lepper nigdy nie uwierzy zatem w oficjalną wersję prokuratury. „On sam tego nie zrobił” – powtarza.

To dlatego Ida Nowakowska nie znosi Katarzyny Cichopek?

Teorię o tym, że znanemu politykowi ktoś „pomógł” odejść z tego świata wzmacniają opinie kolejnych ludzi, którzy go znali lub też znajdowali się w jego bliskim otoczeniu. Wspomniany Stonoga zauważa, że – mimo kiepskiej sytuacji politycznej i materialnej – Andrzej Lepper w końcowej fazie życia był bardzo szczęśliwy, gdyż lekarzom udało się uratować życie jego syna. Ponadto znajomy Leppera pytał: „który rolnik odbiera sobie życie w czasie żniw?”.

Szef Samoobrony snuć miał masę politycznych planów, którymi dzielił się z najbliższymi współpracownikami. Mówił o nich również w domu. Dlatego właśnie tak wielu nie zawierza śledczym i wciąż próbuje ustalić, co tak naprawdę stało się w sierpniu 2011 roku w warszawskiej siedzibie Samoobrony.

Siostra Kipiel-Sztuki przerwała milczenie. Oto, co naprawdę zabiło aktorkę

Echa śmierci Marzeny Kipiel Sztuki wciąż nie milkną. Gwiazda "Świata według Kiepskich" przedwczoraj wyruszyła w ostatnią drogę. Podczas...

Sędzia meczu Polska – Austria na Euro 2024 zostanie ukarany? Wiemy, jakie grożą mu konsekwencje

Sędzia meczu Polska - Austria zostanie ukarany za serię karygodnych błędów, jakie popełnił w starciu kluczowym dla nas...

Upadek Anny Marii Wesołowskiej? Oto, co teraz robi sędzia znana z TVN-u

Anna Maria Wesołowska była niegdyś prawdziwą gwiazdą TVN-u, a jej program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" bił rekordy popularności...

Dziennikarz od Stanowskiego o romansie Lewandowskiej: Robert miał szanse, on sobie nie radzi

W bardzo zdecydowanym tonie na temat domniemanego romansu Anny Lewandowskiej wypowiedział się dziennikarz jednego z najpopularniejszych portali sportowych...

Ostatnie newsy