Co za bezczelność! Oto, co w prokuraturze powiedział ojczym 8-letniego Kamilka

Ojczym 8-letniego Kamilka z Częstochowy podczas przesłuchania w prokuraturze złożył skandaliczne wyjaśnienia. 28-letni Dawid B. zakatował chłopca, nad którym sprawował opiekę wraz ze swoją żoną – Magdaleną B. Najprawdopodobniej usłyszy wyrok bezwzględnego dożywocia.

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie postawiono Dawidowi B. zatem katowi zmarłego początkiem maja chłopca. Z kolei zarzut pomocnictwa w zabójstwie ze szczególnym okrucieństwem w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie usłyszała matka Kamilka.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

POPULARNE DZIŚ: Jest decyzja ws. matki Kamilka. Chodzi o warunkowe zwolnienie z aresztu

Zeznania Dawida B. – ojczyma 8-letniego Kamilka z Częstochowy

Katowany i torturowany przez najbliższych Kamilek z Częstochowy zmarł 8 maja. O jego życie lekarze walczyli przez 35 dni. Niestety, wielonarządowe obrażenia były na tyle poważne, że ziścił się najczarniejszy scenariusz. Zarówno kat chłopca, jak i matka, bronią się jak mogą. Przedstawiciele gdańskiej Prokuratury zdradzili mediom, że para została przesłuchana w środę.

Udostępniono wizerunek ojczyma Kamilka. Zdjęcie kata błyskawicznie obiega sieć

Jak się okazało, kobieta całkowicie nie poczuwa się do odpowiedzialności. Z kolei ojczym, który regularnie wyżywał się na bezbronnym dziecku i stosował bestialskie tortury, przyznał się… tylko do części z nich. Jego zeznania brzmią, jak gdyby chciał obarczyć odpowiedzialnością za wykryte na ciele Kamilka obrażenia kogoś innego.

– Dawid B. złożył wyjaśnienia przyznając się jedynie do niektórych agresywnych zachowań wobec małoletniego Kamila. Magdalena B. nie przyznała się do zarzucanego jej czynu i złożyła wyjaśnienia – powiedziała Rzeczniczka prasowa Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, Marzena Muklewicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły