Tak Dowbor traktuje Joannę Koroniewską. To nagranie wyjaśnia wszystko

Mają siebie dość? Gdy media plotkarskie to sugerowały, celebryci w swoim stylu wyśmiewali doniesienia. Oczywiście na Instagramie. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nadal żyją w instagramowym świecie i… coraz trudniej im ukryć, co naprawdę się dzieje.

Nie wiemy, jak dziennikarze „pudelków” docierali do bliskich znajomych pary celebrytów, ale już wiele miesięcy temu pojawiały się doniesienia o problemach w ich relacjach. Teraz z kolei sami zamieścili wiele mówiące nagrania. 

Michał Szpak wyznał całą prawdę. Zszokował miliony Polaków

Jak każda para, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska od czasu do czasu się kłócą. Robią sobie z tego nawet żarty. Klipy z tym związane od jakiegoś czasu zamieszczają na Instagramie. Pokazują tam „prozę życia” w wieloletnim i wielodzietnym związku. Oczywiście w krzywym zwierciadle.

Jak Dowbor traktuje Koroniewską. Nagrania mówią wiele

Miejmy jasność: zdajemy sobie sprawę, że poniższe nagrania mają, a raczej MAJĄ MIEĆ charakter humorystyczny. Faktem jest jednak, że łatwo wyczytać z nich, jak bardzo Maciej Dowbor ma dość Koroniewskiej i vice versa. Tak, zauważyliśmy to już dawno.

Zwrot akcji ws. Franciszka Pieczki! Syn aktora zabrał głos

W weekend na ich instagramowych profilach pojawiły się dwa „humorystyczne” klipy. Na jednym – klasyczna scenka z rodzinnego wyjazdu, gdzie dzieci już na początku podróży pytają czy „daleko jeszcze”. Na drugim z kolei widzimy wspomnianą prozę życia Macieja Dowbora z Joanną Koroniewską. Z tego zabawnego nagrania jasno wynika, że para zdecydowanie woli już spędzać czas osobno.

Na co zresztą ostatnio zwracaliśmy uwagę, gdy opisywaliśmy, jak ich życie z realnego stało się „instagramowym”. A tak właściwie stało się ich pracą. Tu nie ma się co śmiać, tu trzeba umieć czytać między wierszami…

Beata Kozidrak zrozpaczona. Oto, co wydarzyło się na wizji

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

POPULARNE: Koniec „Kuchennych rewolucji” po 12 latach? Gwiazda TVN rozwiewa wątpliwości

17 KOMENTARZE

guest
17 komentarzy
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Edek
Edek
10 miesięcy temu

Współczuję autorowi.

Patrycja Abramczyk
Admin
10 miesięcy temu
Odpowiedz do  Edek

Czego? Że zrobiłeś Oli aktywność pod jej tekstem? Brawo ty. 😉

Kate
Kate
10 miesięcy temu

Jezu, jacy wy w tej redakcji jesteście durni….

Podarty Słoik
Podarty Słoik
10 miesięcy temu

Do autorki Ola Niziołek, czytać między wierszami (czyt. nogami) to powinien twój ojciec gdy na matkę właził, zrobił imbecyla i nie cofnie tego już. Weź chłopa znajdź czy coś bo z braku dymania wynajdujesz sensację tam gdzie jej nie ma. Państwo Dowbor-Koroniewscy powinni cię pociągnąć za oszczerstwa do odpowiedzialności karno-sądowej bożej.

Ostatnia edycja 10 miesięcy temu przez Podarty Słoik
Katrin
Katrin
10 miesięcy temu

Mam 60 lat i uwazam, ze dobra para pozwala sobie na to co lubi. On rower, on ama swoje rozrywki z dziecmi. I to jest ok. Bardzo ok. Odpoczna od siebie i z przyjemnoscia spotkaja sie znow przy posilku. To sie nazywa KULTURA BYCIA RAZEM.

Kamil
Kamil
10 miesięcy temu

Pierwsza rzecz to dałoby się żeby ten dzban nauczyć się trzymać kierownicę jak wprowadzi a nie co chwila ją puszcza odwraca ten pusty łeb jadąc z dziećmi stwarza zagrożenie dla siebie i dla innych uczestników ruchu kierownica jest do trzymania Dowbor dzbanie ty

Rena
Rena
10 miesięcy temu

Masakra…ale te słowo kieruje do autora tego gniota!!! 😡😡😡

Ostatnia edycja 10 miesięcy temu przez Rena
Emil Karewicz, kapitan
Emil Karewicz, kapitan
10 miesięcy temu

Zgadzają się na filmowanie za kapuche. Jakiś debilny filmik. Nie ma sukcesów zawodowych to i takie gnioty także „dobre” bo parę groszy wpadnie, akuratnie na wakacje wystarczy.

Joanna
Joanna
10 miesięcy temu

Wy naprawdę tak na serio z tym artykułem?kretynizm level hard

Zip i zap
Zip i zap
10 miesięcy temu

Naprawdę… Potrafię gorsza scenę zrobić w aucie a za parę godzin kochać się namiętnie… Przecież to co oni robią to SKECZ WYPRAWY NA MAJÓWKĘ…

Mth
Mth
10 miesięcy temu

Ależ tam Koroniewaska zbrzydła, paskudna baba.

Kiki
Kiki
10 miesięcy temu
Odpowiedz do  Mth

Nie każda kobieta musi być wypchana silikonem i mieć wygładzone wszystkie zmarszczki. Trzeba umieć się starzeć i przyjąć to z godnością . A ona jest naturalna ,bez sztucznych cycków ,sztucznych rzęs i paznokci ,bez tony makijażu i ust jak u glonojada . W końcu jedna co wygląda jak człowiek ,znaturalną twarzą ,anie jak kopia nie wiadomo czego. Czy te wszystkie przerobione aktorki ,modelki i pseudogwiazdy są takie ładne ?

Julka
Julka
10 miesięcy temu
Odpowiedz do  Kiki

Kurcze właśnie niekoniecznie, nie powinna w tym wieku aż tak staro wyglądać, wygląda co najmniej na 50 lat, a szkoda bo była piękną kobietą.

Margo
Margo
10 miesięcy temu
Odpowiedz do  Julka

U ciebie może nie będzie trzeba dożyć nawet 50 lat żeby być brzydką, a może już jesteś brzydka i sama siebie dowartościowujesz widząc u kogoś drzazgę, a u siebie nie widząc belki. Jak można tak oceniać ludzi czas leci i trzeba to zaakceptować. Brawo za naturalność starzeje się z klasą. Ty pewnie już jesteś pompowana lala.

Julka
Julka
10 miesięcy temu

Od kiedy rodzina z dwójką dzieci jest rodziną wielodzietną? 😮

Sławomir
Sławomir
10 miesięcy temu

Co trzeba mieć w głowie by oceniać życie prywatne ludzi po zainscenizowanych skeczach?

Dagmara
Dagmara
10 miesięcy temu

Przecież to wszystko w żartach jest 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ specjalnie nakręcili taki film żeby pokazać jak wygląda życie 😅🤦🏻‍♀️wielka sensacja bo im się źle układa? Puknijcie się.. Na bank nienagrywaliby prawdziwej kłótni…

17
0
Skomentuj ten artykułx