Tak Dowbor traktuje Joannę Koroniewską. To nagranie wyjaśnia wszystko

Ola Niziołek
Ola Niziołek
Dziennikarka działu Show-biznes w mPress.pl. Interesuję się również tematyką społeczną.

Mają siebie dość? Gdy media plotkarskie to sugerowały, celebryci w swoim stylu wyśmiewali doniesienia. Oczywiście na Instagramie. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nadal żyją w instagramowym świecie i… coraz trudniej im ukryć, co naprawdę się dzieje.

Nie wiemy, jak dziennikarze „pudelków” docierali do bliskich znajomych pary celebrytów, ale już wiele miesięcy temu pojawiały się doniesienia o problemach w ich relacjach. Teraz z kolei sami zamieścili wiele mówiące nagrania. 

Michał Szpak wyznał całą prawdę. Zszokował miliony Polaków

Jak każda para, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska od czasu do czasu się kłócą. Robią sobie z tego nawet żarty. Klipy z tym związane od jakiegoś czasu zamieszczają na Instagramie. Pokazują tam „prozę życia” w wieloletnim i wielodzietnym związku. Oczywiście w krzywym zwierciadle.

Jak Dowbor traktuje Koroniewską. Nagrania mówią wiele

Miejmy jasność: zdajemy sobie sprawę, że poniższe nagrania mają, a raczej MAJĄ MIEĆ charakter humorystyczny. Faktem jest jednak, że łatwo wyczytać z nich, jak bardzo Maciej Dowbor ma dość Koroniewskiej i vice versa. Tak, zauważyliśmy to już dawno.

Zwrot akcji ws. Franciszka Pieczki! Syn aktora zabrał głos

W weekend na ich instagramowych profilach pojawiły się dwa „humorystyczne” klipy. Na jednym – klasyczna scenka z rodzinnego wyjazdu, gdzie dzieci już na początku podróży pytają czy „daleko jeszcze”. Na drugim z kolei widzimy wspomnianą prozę życia Macieja Dowbora z Joanną Koroniewską. Z tego zabawnego nagrania jasno wynika, że para zdecydowanie woli już spędzać czas osobno.

Na co zresztą ostatnio zwracaliśmy uwagę, gdy opisywaliśmy, jak ich życie z realnego stało się „instagramowym”. A tak właściwie stało się ich pracą. Tu nie ma się co śmiać, tu trzeba umieć czytać między wierszami…

Beata Kozidrak zrozpaczona. Oto, co wydarzyło się na wizji

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

POPULARNE: Koniec „Kuchennych rewolucji” po 12 latach? Gwiazda TVN rozwiewa wątpliwości

17
0
Skomentuj ten artykułx