OTO360: portal Gwiazdy24 właśnie powstał. Ogłoszono rekrutację

Marcin Palion
Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 10-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Grupa medialna OTO360 – wydawca m.in. portalu mPress – powołała do życia nowy portal. To Gwiazdy24.pl – serwis stricte show-biznesowy. O powodach decyzji czytamy więcej na oficjalnej stronie internetowej OTO360 Sp. z o.o.

Nasz wydawca ogłosił powstanie nowego portalu. Gwiazdy24 to portal stricte show-biznesowy. Będą tam również ukazywać się najświeższe newsy ze świata mediów – zarówno tradycyjnych, jak i tak zwanych „nowych”.

Gwiazdy24.pl – nowy portal OTO360 Sp. z o.o.

W ofercie Grupy OTO360 brakowało portalu stricte show-biznesowego. Tego typu treści publikowaliśmy głównie w dziale rozrywkowym mPress.pl. Chcemy jednak odciąć warstwę publicystyczną (którą z założenia miał być mP) od świata show-biznesu – czytamy na stronie GrupaOTO360.pl.

Portal Gwiazdy24 powstał 12 maja 2022 r. Wciąż trwają pracę nad udoskonaleniem działania serwisu oraz wdrożeniem powierzchni komercyjnych. OTO360 Sp. z o.o. prowadzi również rekrutację na stanowiska: wydawca, redaktor, korektor – brzmi dalsza część komunikatu.

Zainteresowani pracą zgłoszenia mogą przesyłać na: kontakt@grupaoto360.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx
()
x