TAKICH zdjęć Pajączkowskiej nie widział prawie nikt. Panowie, lepiej usiądźcie

Tak głośno o Karolinie Pajączkowskiej nie było jeszcze nigdy. Nawet wówczas, gdy dołączała do ekipy TVP Info w 2019 roku. Co prawda media odnotowały wówczas pojawienie się w „publicznej” prezenterki o bardzo kobiecej, nienagannej aparycji. Jednakże w stosunkowo krótkim czasie zarówno widzowie, jak i dziennikarze przywykli do jej obecności w redakcji przy Woronicza. Zwłaszcza, że ciągle zmieniano przypisywane jej zadania. Dziś publikujemy zdjęcia 32-letniej Pajączkowskiej, które dla niektórych widzów mogą stanowić mały szok, gdyż dotąd znali tylko telewizyjną prezencję dziennikarki. Część fotek pochodzi z serwisu Instagram, natomiast niektóre widzieli tylko nieliczni. Gotowi? Uprzedzamy, zdjęcie numer 8 POBUDZA WYOBRAŹNIĘ.

Karolina Pajączkowska - ZDJĘCIE nr 1

Obraz 1 z 8

Karolina Pajączkowska zaczęła pojawiać się na antenie TVP Info jesienią 2019 roku. Od razu zwróciła na siebie uwagę widzów - przede wszystkim przyciągającą aparycją,

Karolina Pajączkowska – zdjęcia, Instagram, kariera w TVP

Ogromną rozpoznawalność zdobytą w ostatnich dniach – niestety – Karolina Pajączkowska „zawdzięcza” aferze, której antybohaterem okrzyknięty został Michał Adamczyk. 51-letni mężczyzna przez wiele lat był jedną z twarzy m.in. Wiadomości TVP. Teraz jednak jego kariera może legnąć w gruzach. Do redakcji TVP Karolina dołączyła jesienią 2019 r. Jak nietrudno się domyślić, szybko zyskała spore grono sympatyków.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Zapewne większość czytelników wie, Karolina oskarża Adamczyka o stosowanie mobbingu oraz innych nieetycznych czy zakazanych praktyk, podczas wspólnej pracy w TVP. Zanim prezenterka wyznała wszystko publicznie, do mediów nie docierały sygnały o tym, że w Telewizji Publicznej źle się dzieje.

Nowa praca, nowa szansa?

Tym bardziej miało kto przypuszczał, że piekielną atmosferę tworzyć miałby budzący powszechną sympatię Michał Adamczyk. Jednak, na potwierdzenie swoich słów Karolina Pajączkowska zapewnia, że posiada dowody w postaci nagrań i maili. 

Stąd też wielu wciąż zastanawia się, co zawierają maile i nagrania z udziałem Michała Adamczyka. Dziennikarka zapewnia jednak, że nie ma zamiaru upubliczniać tych materiałów. Prawdopodobnie ze względu na niedwuznaczny charakter części z nich.

Obecnie Karolina Pajączkowska ma na Instagramie 44,5 tys. obserwujących. Raczej nie łączy social mediów z pracą. Najczęściej zamieszcza zdjęcia z wakacji czy po uwiecznia chwile wypoczynku w domowym zaciszu. Liczba jej followersów stale jednak rośnie. Bez wątpienia duży wpływ ma na to rozgłos, jaki zyskała przykra sprawa, której kulisy częściowo ujawniła. Mamy jednak nadzieję, że w nowej pracy Karolina Pajączkowska odnajdzie spokój, a jej przełożeni będą traktować ją z należytym szacunkiem.

Najnowsze artykuły