Pamela Anderson próbowała zabić opiekunkę. „Chciałam, żeby umarła”

POPULARNE DZIŚ

W serwisie Netflix niedługo zostanie opublikowany dokument o Pameli Anderson. Aktorka opowiada o swojej traumatycznej przeszłości. Amerykańska gwiazda wyznaje, że była molestowana przez swoja opiekunkę.

Pamela Anderson jest znana praktycznie na całym świecie. Jej kariera zaczęła się rozwijać całkiem przypadkiem i szybko stała się gwiazdą wielkiego formatu. Aktorka pojawiała się wielokrotnie w magazynie „Playboy”, później zaczęła grać w filmach.

Największa sławę przyniosła jej rola w „Słonecznym patrolu”. Wcieliła się tam w jedną z ratowniczek, C.J. Parker. Od tego czasu jej kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. Życie prywatne aktorki budziło wielkie zainteresowanie fanów.

Pamela Anderson opowiada o swojej traumatycznej przeszłości w dokumencie Netflixa

Jej związki były stale na celowniku mediów. Gwiazda była zamieszana w wiele skandali, które lądowały na pierwszych stronach gazet. Życie Pameli Anderson było na tyle ciekawe, że Netflix postanowił nakręcić o nim dokument.

W jednym z fragmentów filmu dokumentalnego możemy usłyszeć o traumatycznych wydarzeniach z życia aktorki. Premiera dokumentu zbliża się wielkimi krokami, w sieci są już dostępne fragmenty historii gwiazdy. Wyjątkowo poruszającym tematem jest opowieść aktorki o jej opiekunce z dzieciństwa.

– Miałam opiekunkę i moi rodzice uważali, że świetnie się nami zajmuje, ponieważ cały czas przynosiła prezenty. W rzeczywistości ona mnie molestowała przez jakieś trzy, cztery lata. Zawsze mi powtarzała, żebym nic nie mówiła rodzicom. Próbowałam chronić przed nią mojego brata – wspomina Pamela Anderson.

To traumatyczne przeżycie miało wielki wpływ na aktorkę. Gwiazda przyznaje, że pewnego dnia zaatakowała opiekunkę, chciała jej śmierci.

– Chciałam ją zabić. Próbowałam dźgnąć ją w serce długopisem, a potem powiedziałam jej, że chcę, żeby umarła. Następnego dnia zginęła w wypadku samochodowym (…) Myślałam, że swoim myśleniem doprowadziłam do jej śmierci i bałam się o tym komukolwiek powiedzieć. Byłam przekonana, że to zrobiłam, chciałam, żeby umarła i tak się stało – opowiada aktorka.

Najnowsze artykuły

0
Skomentuj ten artykułx
()
x