Patryk Jaki: Wołoszański to sowiecki kapuś

Europoseł Suwerennej Polski Patryk Jaki nie przebiera w słowach, opisując znanego  polskiego dziennikarza, Bogusława Wołoszańskiego.

Wołoszański, ceniony znawca historii oraz prowadzący program „Sensacje XX wieku” będzie startował w zbliżających się wyborach jako „jedynka” Koalicji Obywatelskiej w Piotrowie Trybunalskim.

🔥 POPULARNE DZIŚ 🔥

Sam ten fakt wywołał spore zamieszanie w polskim środowisku politycznym, bowiem przeszłość Wołoszańskiego jest co najmniej kontrowersyjna i mocno powiązana ze Służbami Bezpieczeństwa.

Jaki bezlitosny dla Wołoszańskiego

Patryk Jaki postanowił wrzucić na swój profil na Twitterze film, w którym bezpardonowo mówi, co myśli o Wołoszańskim i jego kandydaturze.

– PO właśnie zaprezentowała kandydata, który nie dość, że był sowieckim kapusiem, to jeszcze donosił na homoseksualistę i stygmatyzował biznesmena za żydowskie pochodzenie. Jedynką na liście Koalicji Obywatelskiej w Piotrkowie Trybunalskim został Bogusław Wołoszański – stwierdził 38-latek.

Jaki zwrócił również uwagę na esbecką przeszłość dziennikarza, która zachowała się w archiwum IPN. – Tusk jasno stoi po stronie sowieckich kapusiów – podsumowuje Jaki.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły