Paulo Sousa odkrył karty. Wielki talent z Romy pojedzie na zgrupowanie!

Paulo Sousa podał dziś listę zawodników powołanych na wrześniowe mecze eliminacji mistrzostw świata. Największe poruszenie wywołało nazwisko Nicoli Zalewskiego, który będzie miał szansę zadebiutować w kadrze.

We wrześniu reprezentacja Polski rozegra trzy mecze w ramach eliminacji mistrzostw świata w Katarze. Najpierw zmierzy się z Albanią, potem pojedzie na wyjazdowe spotkanie z San Marino, a na koniec podejmie u siebie Anglię.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Będą to pierwsze mecze Biało-Czerwonych po nieudanych mistrzostwach Europy, w których Polacy zajęli ostatnie miejsce w grupie, przegrywając ze Słowacją i Szwecją oraz remisując z Hiszpanią. Teraz przed drużyną Paulo Sousy kolejne wyzwanie.

Paulo Sousa nie ma czasu na eksperymenty, ale mimo to w kadrze pojawiło się kilka nowych twarzy. Przede wszystkim miejsce Łukasza Fabiańskiego, który zakończył reprezentacyjną karierę, zajął Bartłomiej Drągowski.

Na liście jest także Nicola Zalewski, młody talent z AS Romy, który pokazał się z bardzo dobrej strony pod koniec ubiegłego sezonu oraz w trakcie przygotowań do nowej kampanii. Suosa zabiera na zgrupowanie także Adama Buksę i Dawida Kownackiego. Nie ma za to Jakuba Świerczoka, który niedawno trafił do ligi japońskiej.

Warto wspomnieć także o tym, że na liście znalazło się miejsce dla Sebastiana Szymańskiego, którego zabrakło wcześniej na mistrzostwach Europy. Jego powołania domagało się wówczas wielu kibiców.

Najnowsze artykuły