Pedri bez odpoczynku. Zagra już w ten weekend z Realem Sociedad?

Wszystko wskazuje na to, że licznik meczów Pedriego bez odpoczynku będzie bił dalej, ponieważ Ronald Koeman chce skorzystać z niego już w inauguracyjnym meczu ligowym z Realem Sociedad.

Pedri ma za sobą niezwykle intensywny sezon 2020/2021. 18-latek rozegrał podczas niego aż 73 mecze, ponieważ był podstawowym zawodnikiem trzech zespołów: FC Barcelony, reprezentacji Hiszpanii na Euro 2020 i kadry olimpijskiej w Tokio. Wydawać by się mogło, że po takim okresie zawodnik otrzyma odpowiednio długi urlop – nic bardziej mylnego.

Cios dla sympatyków ojca Rydzyka: To prawdopodobnie koniec

Czy miał fanów? Trudno powiedzieć. Raczej ludzi, którzy naprawdę mocno starali się wierzyć w jego żarliwy katolicyzm. Ojciec Tadeusz Rydzyk na przestrzeni ponad trzech...

Wyciekły wewnętrzne sondaże PiS-u! Onet: to zmienia wszystko

Z siedziby PiS przy Nowogrodzkiej znów są "wycieki". Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie jest tym faktem zachwycony. Tym bardziej, że do zakulisowych działań jego...

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

W sobotę odbył się finał piłkarskiego turnieju olimpijskiego z udziałem reprezentacji Hiszpanii i Brazylii. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były dogrywka i rzuty karne. Pedri przebywał na boisku przez cały czas. W niedzielę wrócił do ojczyzny.

Piłkarz podobno sam zadecydował, że nie potrzebuje urlopu i jest gotowy pomóc Barcelonie na początku nowego sezonu. Zespół ze stolicy Katalonii ma duże problemy, ponieważ wciąż nie może zarejestrować nowych nabytków, a kontuzji nabawił się ostatnio Frenkie de Jong. To właśnie nieobecność Holendra może sprawić, że Pedri będzie potrzebny Ronaldowi Koemanowi już w meczu z Realem Sociedad.

Barcelona chce dać odpocząć zawodnikowi w innym terminie, ale jeszcze nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Kataloński dziennik „Sport” sugeruje, że mogłoby to się stać po trzeciej kolejce ligowej w trakcie przerwy reprezentacyjnej, ale niewykluczone, że zawodnik zostanie powołany przez Luisa Enrique.

Zewsząd dopływają głosy, że taka intensywność gry dla młodego piłkarza może w końcu doprowadzić do jakiejś kontuzji. Nikt nie ma wątpliwości, że Pedri jest niezwykłym talentem, ale trzeba zadać sobie pytanie, czy warto ryzykować jego zdrowiem?

Najnowsze artykuły