Strona głównaOpiniePiekarski: Michniewicz to fantastyczny gość, a wy go zaszczuliście i spaliliście

Piekarski: Michniewicz to fantastyczny gość, a wy go zaszczuliście i spaliliście

Od czasu zwolnienia Czesława Michniewicza z posady selekcjonera reprezentacji Polski minęło około dziewięciu miesięcy. W tym czasie pracę zdążył stracić już jego następca, Portugalczyk Fernando Santos. 

Michniewicz został zwolniony w grudniu 2022 roku, mimo iż wykonał sportowy cel na mistrzostwach świata w Katarze, czyli wyszedł z grupy. Problemem nie była jednak forma naszych piłkarzy, ale zawirowania poza boiskiem.

Tak zwana afera premiowa, z której niedawno tłumaczył się kapitan naszej kadry Robert Lewandowski, wystawiła Michniewicza na odstrzał. Selekcjoner wówczas musiał odejść, ponieważ atmosfera w reprezentacji oraz nastroje społeczne były nie do uratowania.

Jakby tego mało, Michniewiczowi ciągle wytykano jego powiązania z szefem piłkarskiej mafii, Ryszardem F. pseudonim „Fryzjer”. Byłemu trenerowi m.in. Legii Warszawa nie postawiono zarzutów o korupcję, ale ten temat ciągnie się za nim od lat niczym pogrzebowy kondukt.

CZYTAJ DALEJ POD REKLAMĄ

Piekarski broni Michniewicza

Były piłkarz, a obecnie agent piłkarski, Mariusz Piekarski wziął w obronę Michniewicza w programie „Dwa Fotele” na kanale Meczyki.pl.

Jego zdaniem dziennikarze zaszczuli selekcjonera i zrobili z niego kozła ofiarnego. Sprawa jego przeszłości i rozmów z „Fryzjerem” wracała na tapet notorycznie. Michniewicz właściwie nie mógł spokojnie pracować, bo ciągle ktoś nawiązywał do tematu korupcji.

– Pomyślmy, jak został zaszczuty, a nie miał żadnego zarzutu, nie był świadkiem w żadnej sprawie. Wy, dziennikarze, zrobiliście błąd, bo Michniewicz to fantastyczny gość, bardzo dobry trener, a wy go spaliliście – powiedział Piekarski, który kiedyś reprezentował interesy Michniewicza.

Popularne dzisiaj:

Smutne doniesienia się potwierdziły. Chodzi o Elżbietę Jaworowicz

Przez dekady była postacią kultową. Przede wszystkim niezwykle rozpoznawalną. Elżbieta Jaworowicz i jej "Sprawa dla reportera" przetrwała naprawdę...

Dagmara z „Królowych życia” wróci do więzienia? Szokujące doniesienia obiegają sieć

Temat Dagmary Kaźmierskiej znowu szerokim echem odbija się w mediach internetowych. Gwiazda popularnego programu "Królowe życia" znalazła się...

Czy Michał Probierz ma żonę i dzieci? Będziecie w szoku: Jak na 51-latka – nieźle

Michał Probierz zyskuje coraz większą popularność wśród kibiców. Selekcjoner reprezentacji Polski odmienił grę biało-czerwonych, a sam dał poznać...

Była prawdziwą damą. Smutne wieści z domu Beaty Tyszkiewicz

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Beata Tyszkiewicz będzie w show-biznesie do końca swoich dni. Prawdziwa dama,...

Ostatnie newsy