Pieniądze 6 mln Polaków zagrożone. Zobacz, jak się zabezpieczyć

Pieniądze co najmniej 6 milionów Polaków są w tej chwili zagrożone. Absolutnie nie można uznać tego stwierdzenia za wyolbrzymianie patologicznego zjawiska, jakie rozprzestrzenia się w naszym kraju. Stąd też czujemy się w obowiązku ostrzec tych, których sprawa może dotyczyć.

Dziś większość z nas musi oglądać każdą złotówkę dwa razy, zanim ją wyda. Jak bowiem wiadomo, inflacja oraz niestabilna sytuacja geopolityczna w naszym regionie sprawiły – „wspólnymi siłami” – że ceny towarów i usług wzrosły drastycznie, w krótkim czasie.

Czytaj także: Protest w Warszawie. Amnesty International żąda wpuszczenia imigrantów z Białorusi

Sławomir po imprezie transmitowanej przez Polsat. Napisał o... przelewie. Chodzi o duże pieniądze

Informowaliśmy już o nowym sposobie oszustów, którzy w ostatnich miesiącach usiłują wyłudzać pieniądze od wielu – zwłaszcza starszych – obywateli naszego kraju. 

Zabezpiecz swoje pieniądze. 6 mln Polaków zagrożonych oszustwem 

Robią to pod płaszczykiem „odpłatnej, lecz koniecznej pomocy”. Okazuje się jednak, że pomoc ta wcale konieczna nie jest. Opisywaliśmy kilka dni temu, w jaki sposób oszukiwani są emeryci. Ich mamy dziś w kraju ponad 6 mln. Jednakże nie tylko oni mogą dziś obawiać się o swoje oszczędności i środki ze świadczeń. 

Rząd wciąż wprowadza bowiem nowe ulgi i dodatki dla pobierających inne świadczenia – w tym rencistów czy beneficjentów programów prorodzinnych. Nierzadko nowe inicjatywy rządowe oraz zasady ich funkcjonowania nie są do końca jasne dla zainteresowanych. Wtedy właśnie pojawia się „wsparcie”.

Kozidrak zamieściła filmik tuż przed kolejną rozprawą. "Nie bądź jak frajer"

Ci, którym pieniądze wypłacane są w ramach wyżej wymienionych rządowych inicjatyw, także znaleźli się na celowniku oszustów. Zanim w ogóle podejmiesz dyskusję z kimś, kto (najczęściej telefonicznie) proponuje Ci pomoc, za drobną opłatą, w sporządzeniu wniosku o otrzymanie jakiegoś świadczenia, zapoznaj się z metodami oszustów, które opisaliśmy TUTAJ. Ewentualnie zasięgnij informacji w najbliższej placówce ZUS lub na oficjalnej stronie internetowej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Skomentuj ten artykułx