450 zł za darmo od mBanku. Wskazujemy, jak odebrać pieniądze

Banki coraz zacieklej rywalizują o klientów. Tym razem mBank proponuje promocję, która bez wątpienia zachęci bardzo wielu Polaków do skorzystania z jego usług. Do odebrania są dosłownie darmowe pieniądze. Jak je zdobyć?

Największym bankiem w Polsce wciąż pozostaje PKO BP. Komercyjne podmioty wciąż gonią jednak państwowego giganta. Od kilkunastu lat do ścisłej czołówki zbliża się właśnie mBank. Oprócz darmowych kont, intuicyjnej aplikacji, rachunków typu junior czy cashbacków, firma proponuje nowym klientom… 450 zł na start.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Darmowe pieniądze od mBanku. Jak odebrać bonus?

Wbrew pozorom, ta atrakcyjna oferta wcale nie ma wiele kruczków i ukrytych zasad do spełnienia. Jeśli faktycznie mamy zamiar korzystać z konta w mBanku, w łatwy sposób możemy zgarnąć 450 zł w formie bonusu.

Wystarczy, że założysz konto przez aplikację mBank, co skutkuje otrzymaniem darmowych 150 zł. Gdy wpłacisz na nie w ciągu 7 dni 1000 złotych, bank odwdzięczy się bonusem w wysokości 200 złotych. Dodatkową stówę zainkasujesz, jeśli utworzysz konto junior, np. dla swojego dziecka. W tym przypadku wystarczy zrobić to samo – czyli zasilić rachunek, ale już tylko kwotą dwustu PLN. W ten sposób zyskujemy łącznie 450 zł.

Pieniądze pojawią się na twoich kontach automatycznie. Szczególnie w obecnych czasach takie oferty są bardzo kuszące. Chociażby podczas wakacyjnego wyjazdu dodatkowe środki bez wątpienia się przydadzą. Zaznaczamy, iż niniejszy artykuł nie jest reklamą.

mBank – liczba klientów

Jeden z największych banków w Polsce właśnie tego typu promocjami pnie się na szczyt pod względem liczby klientów. Na swojej oficjalnej stronie mBank chwali się, że obsługuje już 4,6 mln rachunków osobistych oraz ponad 33 tys. korporacyjnych.

mBank działa również w Czechach oraz na Słowacji. W tych krajach udało się pozyskać już sporo ponad 1 milion klientów detalicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły