Pilny komunikat polskiej armii. Podano przyczynę nagłej mobilizacji

Czy to nagła mobilizacja armii? Wojsko Polskie wydało komunikat, w którym wyjaśnia między innymi to, dlaczego w najbliższym czasie możemy zaobserwować wzmożony ruch pojazdów wojskowych na polskich drogach. 

Taki widok może wzbudzić niepokój wielu obywateli. Faktem jest bowiem, że już teraz zaobserwować możemy masowo przemieszczające się wozy opancerzone, wojskowe ciężarówki czy czołgi transportowane na wschód naszego kraju.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

O tym, co właściwie się dzieje poinformował media Wydział Działań Komunikacyjnych Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Mobilizacja armii. Rusza akcja „bezpieczne Podlasie”

„Wzmacniamy obecność na wschodzie Polski! 1000 żołnierzy i blisko 200 jednostek sprzętu z 12. Brygady Zmechanizowanej oraz 17. Brygady Zmechanizowanej przemieści się na wschód Polski” – informuje Wojsko Polskie.

Dużą liczbę pojazdów należących do polskich sił zbrojnych będzie można zauważyć szczególnie w sobotę 8 lipca 2023 r. Dotyczy to dróg w północnej, środkowej i wschodniej części kraju.

Ma to związek z akcją „bezpieczne Podlasie”. To właśnie w tamten region naszego kraju skierowane zostaną dodatkowe siły militarne.

Najnowsze artykuły