Kto zastąpi Kraśkę? Beata Tadla może wrócić do TVN

Choć oficjalne niczego jeszcze nie wiadomo, to powrót Piotra Kraśki do prowadzenia „Faktów” TVN zdaje się być coraz mniej prawdopodobny. Zwłaszcza po doniesieniach „Wirtualnych Mediów” o planowanym 'przeniesieniu’ prezentera do amerykańskiej stacji. Zastąpić go może Beata Tadla. Kobieta pracowała już przy Wiertniczej.

Nie milkną echa afer, w jakie początkiem bieżącego roku wplątał się Piotr Kraśko. Ceniony przez widzów „Faktów” dziennikarz prawdopodobnie nie odzyska już w oczach wielu nienagannej reputacji, a także pozycji w środowisku dziennikarskim. Coraz głośniejsze są poszeptywania o planowanym przeniesieniu go do CNN (więcej TUTAJ).

Ponadto – co zdaje się zwiastować zmiany – Kraśko dostał od swoich szefów zalecenia, by nie komentować swojej sytuacji. Dziennikarz nie udziela wywiadów, od czerwca nie publikuje niczego również w social mediach. Ponadto – zgodnie z rzeczonymi zaleceniami – ma nie korzystać już z służbowego telefonu komórkowego.

Fakty TVN. Powrót Beaty Tadli możliwy?

W sieci pojawiają się już spekulacje na temat tego, kto zastąpi Piotra Kraśkę. Coraz więcej mówi się o tym, że do TVN-u wrócić może Beata Tadla. Charyzmatyczna dziennikarka odeszła ze stacji niemal równo 10 lat temu.

Później (w latach 2012-2016) pracowała w TVP. Podobnie jak wcześniej na Wiertniczej, była twarzą warstwy informacyjno-publicystycznej. Publiczny nadawca zwolnił ją jednak tuz po tym, jak Prawo i Sprawiedliwość wygrało przed siedmioma laty wybory parlamentarne.

FAKTY:

  • Beata Tadla ma obecnie 47 lat;
  • Urodziła się 14 czerwca 1975;
  • Ma ogromne doświadczenie dziennikarskie;
  • Była zarówno reportażystką, jak i prezenterką;
  • Pracowała m.in. w TVN oraz w TVP

Później trudno było jej o znalezienie stabilnego zatrudnienia. A już na pewno nie w tak znaczącej stacji, jak TVN. Miała epizod w Nowa TV, który jednak potrwał nieco ponad 2 lata. W międzyczasie wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami„. Następnie dostała szanse prowadzenia rozmów w internetowym programie „Onet Rano”. Jeśli jednak pogłoski się potwierdzą i TVN rzeczywiście zechce sięgnąć po Tadlę, najprawdopodobniej dziennikarka znów trafi na Wiertniczą. Byłby to wielki powrót po niemal dokładnie dekadzie.

Redakcja mPress poleca:

3 KOMENTARZE

guest
3 komentarzy
Wg najszarszych
Wg najnowszych Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
aneczka
aneczka
4 miesięcy temu

Świetna dziennikarka. Oby tak!

Beata
Beata
4 miesięcy temu

Chyba ktoś tu nie potrafi liczyć,, Beata Tadla ma 49 lat urodziła się 14 czerwca 1975r ” …. bez komentarza

3
0
Skomentuj ten artykułx