Kolejny celebryta traci pracę. Piotr Zelt wyrzucony z dnia na dzień

Marcin Palionhttps://mpress.pl
Dziennikarz z 8-letnim doświadczeniem. Zaczynał przygodę z dziennikarstwem od lokalnych tytułów prasowych na Podkarpaciu. Ekspert od mediów internetowych.

Piotr Zelt to kolejny celebryta, który w ostrych słowach zaatakował polskich pograniczników. Aktor znany głównie z rolni Arniego w 13 posterunku o rzeczniczce prasowej Straży Granicznej powiedział, iż jest ona twarzą morderczej polityki PiS. Właśnie stracił pierwszą współpracę. 

Trwa skomasowany atak celebrytów na ludzi strzegących polskich granic. Jak wiadomo, od wielu tygodni na wschodnią flankę UE nacierają hordy nielegalnych imigrantów, głównie z krajów arabskich. Polska musi samodzielnie odpierać ataki. 

Zdecydowana większość społeczeństwa staje Murem za polskim mundurem. Niestety, nie wszystkie środowiska są w tej kwestii zgodne. Celebryci, jak Barbara Kurdej-Szatan, czy teraz Piotr Zelt, wykonujących służbę mundurowych stawiają na równi z przestępcami. 

Koniec głosowania ws. projektu STOP ABORCJI. Sejm zdecydował

W związku z obraźliwymi wpisami dotyczącymi rzeczniczki Straży Granicznej, KWP w Opolu zrywa współpracę z Panem Piotrem Zeltem. Nie akceptowane są dla nas wypowiedzi obrażające przedstawicieli innych służb mundurowych. Jego wcześniejsze wypowiedzi nie były nam znane – poinformowała opolska policja. Warto pamiętać, że za udział w kampaniach społecznych artyści często otrzymują niemałe wynagrodzenie z publicznych środków.

  1. Kurdej-Szatan załamana. Ta wiadomość to gwóźdź do jej zawodowej trumny
  2. Armatki ze świńską krwią. Cejrowski radzi, jak odepchnąć imigrantów
  3. Piotr Zelt stanie przed sądem. Bolesne echa ataku na Straż Graniczną

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...