Piszczek: Lewandowski powinien powiedzieć to kolegom w szatni

Były reprezentant Polski Łukasz Piszczek wypowiedział się na temat słów Roberta Lewandowskiego o braku osobowości w kadrze.

Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Święcickim poruszył wiele tematów. Zahaczył między innymi o brak twardych osobowości na zgrupowaniu reprezentacji.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Piszczek świetnie zna się z Lewandowskim. Obaj przez wiele lat dzielili nie tylko szatnie w kadrze, ale też w Borussii Dortmund. Grali w niej razem w latach 2010-2014.

Piszczek uważa, że Lewandowski mógł postąpić inaczej

Zdaniem Piszczka, 35-letni napastnik Barcelony nie powinien publicznie poruszać takich kwestii, tylko powiedzieć o tym w zamkniętym kręgu reprezentacyjnym.

– Robert mówi, że kadrze brakuje osobowości. Ja bym może nie szedłbym tak daleko, bo on też jest częścią drużyny. Jeśli ma coś takiego do powiedzenia, to powinien to powiedzieć w szatni – powiedział Piszczek na antenie telewizji Viaplay.

Czytaj także:

Najnowsze artykuły