Play odcina się od Barbary Kurdej-Szatan. Bolesne skutki wpisu o Straży Granicznej

Ola Niziołek
Dziennikarka działu Show-biznes w mPress.pl. Interesuję się również tematyką społeczną.

Strażnicy graniczni RP dzień i noc strzegą polskich granic przed nielegalnymi imigrantami. Zwłaszcza późną jesienią robią to w bardzo trudnych warunkach. Tymczasem Barbara Kurdej-Szatan nazwała ich „mordercami”. Takie słowa – w oczywisty sposób – oburzyły wielu Polaków. Do sprawy odniosła się zatem firma Play, z którą Kurdej-Szatan od wielu lat ma kontrakt reklamowy. 

To właśnie dzięki reklamie sieci Play Polska usłyszała o Barbarze Kurdej-Szatan. Przed laty kobieta zasłynęła jako sympatyczna „blondynka z reklamy Play”. Niewykluczone jednak, że – przez swoje polityczne komentarze – 36-letnia aktorka straci główne źródło dochodu. 

Barbara Kurdej-Szatan straci kontrakt z Play? Jest stanowisko sieci

Spora część oburzonych klientów zapowiedziała bojkot sieci Play. Przynajmniej do momentu, w którym firma nie zerwie współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan. 

To jeszcze co prawda się nie stało, ale stanowisko korporacji ws. zachowania kobiety jest jednoznaczne. Play odcina się od tego, co napisała kilka dni temu Kurdej-Szatan

Koniec głosowania ws. projektu STOP ABORCJI. Sejm zdecydował

– Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play – przekazała poprzez media społecznościowe sieć Play. Przedstawiciele korporacji odnieśli się ponadto do języka, jakim operowała w swoim wpisie aktorka będąca twarzą sieci. 

Marine Le Pen zachwycona Polską. Wymowny opis do zdjęcia z Warszawy

„Dbamy o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem” – zastrzega Play. To, że w tej chwili współpraca ciągle obowiązuje nie oznacza jednak, że Kurdej-Szatan nadal będzie twarzą Play. 

Jak bowiem dowiedział się „Pudelek”, wkrótce postać Joanny w reklamach sieci Play będzie „wygaszana”. Oznacza to, że Barbara Kurdej-Szatan będzie grać w reklamach firmy telekomunikacyjnej tylko do końca bieżącego kontraktu. Takie umowy rzadko podpisywane są na dłużej, niż rok. 

źródło: mPress.pl, Twitter

Policja przedstawiła raport z ostatniej doby. „Interweniowaliśmy 21491 razy”

Polska policja przedstawiła raport z ostatniej doby. Na terenie całego kraju zanotowano aż 21,5 tys. interwencji. Ponadto poznaliśmy dane dotyczące liczby wypadków drogowych i ofiar...