Dziś pogrzeb pasażerów syna Peretti. Rodzina podała szczegóły

Tragiczny wypadek, który miał miejsce w Krakowie w nocy z 14 na 15 lipca zapamiętamy na długie lata. Czterech młodych mężczyzn straciło życie, gdy samochód poruszający się z olbrzymią prędkością, wypadł z drogi i rozbił się przy Moście Dębnickim. Prowadził syn Sylwii Peretti – także znany z telewizji Patryk.

Społeczeństwo jest wstrząśnięte, a szczególną uwagę przykuwa oczywiście fakt, że za kierownicą znajdował się 24-letni Patryk, syn znanej celebrytki i wieloletniej gwiazdy serialu „Królowe życia” – Sylwii Peretti. Zdarzenie tak czy inaczej bez wątpienia zostałoby szeroko nagłośnione medialnie. W tym jednak przypadku zainteresowanie mediów jest wręcz obłędne.

Polacy w pośpiechu pobierają swoje pieniądze. Będą kolejki do bankomatów?

Coraz szersze rzesze klientów polskich banków decydują, by jednak gromadzić swoje oszczędności w gotówce. Polacy niemal masowo zaczynają wybierać pieniądze z bankomatów, a także...

„Sprawa dla reportera”: mec. Kaszewiak wybuchł. Nie dało się go uspokoić [WIDEO]

Po raz kolejny mecenas Piotra Kaszewiak nie potrafił zapanować nad emocjami w "Sprawie dla reportera". Nie zdołała go uspokoić nawet sama Elżbieta Jaworowicz, zatem...

Wiadomości TVP vs Fakty TVN i Wydarzenia Polsatu. Oglądalność, najnowsze dane: 28.09.2023

Podano najnowsze wyniki oglądalności najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Mowa oczywiście o "Wiadomościach" TVP", "Faktach" TVN oraz "Wydarzeniach", emitowanych przez telewizję Polsat. Nowe dane,...

Tuż po zdarzeniu menadżer 42-letniej kobiety zaprzeczał, jakoby to jej syn doprowadził do tragedii. Jednakże policja, prokurator oraz służby ratunkowe, które błyskawicznie zjawiły się na miejscu wypadku potwierdziły, że to właśnie P. prowadził pojazd. To właśnie głównie o nim rozpisują się media i internauci. Wiemy też, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Patryka Peretti (WIĘCEJ). Tymczasem dziś w ostatnią drogę wyruszą dwaj kuzyni, którzy także zginęli na miejscu. 

Pogrzeb ofiar wypadku syna Peretti. Są szczegóły pochówku

Wśród ofiar tej strasznej katastrofy znajdowali się także dwaj kuzyni: Michał G. (24 lata) oraz Aleksander T. (23 lata). Śmierć tych młodych mężczyzn to ogromna tragedia dla ich rodzin, przyjaciół oraz milionów Polaków, którzy przeżywają żałobę razem z nimi.

Rodzina Michała G. ujawniła szczegóły pogrzebu ich syna oraz jego kuzyna Aleksandra T. „Super Express” dowiedział się, że ich pożegnanie odbędzie się w środę 19 lipca. Msza żałobna zostanie odprawiona o godz. 11:00 w kościele oo. Reformatorów w Wieliczce. Po niej zmarli spoczną na tamtejszym cmentarzu.

Z kolei syn Sylwii Peretti w ostatnią drogę wyruszy nieco później. Szczegóły na temat pogrzebu Patryka opublikowały właśnie lokalne media, w tym portal LoveKrakow.pl. Uroczystości żałobne zaplanowano na 21 lipca. Rozpoczną o godz. 9:40 się na Cmentarzu Grębałowskim w Krakowie. 

POPULARNE DZIŚ: Słowa Sylwii Peretti o zmarłym synu przyprawiają o ciarki. Mówiła o jego głównej wadzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły